Ви є тут

Сайти журналів, електронних бібліотекНаукові вісті НТУУ "КПІ"

http://bulletin.kpi.ua

Міжнародний науково-технічний журнал Наукові вісті Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" заснований у 1997 році. Журнал публікує виключно нові результати фундаментальних і прикладних наукових досліджень за тематикою журналу, які не були раніше опубліковані в інших наукових виданнях в Україні або за кордоном.Збірник "Information Technology and Security" (Інформаційні технології та безпека)

http://its.iszzi.kpi.ua

Збірник наукових праць “Information Technology and Security” (“Інформаційні технології та безпека”) – друковане наукове видання, засноване Державним закладом "Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" для опублікування основних наукових результатів дисертацій та наукових праць здобувачами наукових ступенЗбірник наукових праць "Сучасні проблеми економіки і підприємництво"

http://sb-keip.kpi.ua/

Збірник наукових праць створено у 2006 році на базі Міжнародної науково-практичної конференції "Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки" як можливість апробувати результати своїх досліджень студентами економічних спеціальностей НТУУ "КПІ". Згодом до його лав приєднались і студенти технічних спеціальностей.Вісник НТУУ "КПІ". Філологія. Педагогіка

http://journal.fl.kpi.ua

Науковий журнал Вісник національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» серія: філологія. Педагогіка, створений у 2012 році, двічі на рік публікує результати наукових досліджень вчених, аспірантів та здобувачів. ISSN 2410-8278 (Online), ISSN 2307-1591 (Print)Науковий збірник «Новітня освіта»

http://ae.fl.kpi.ua/

Науковий збірник «Новітня освіта» висвітлює результати теоретичних, прикладних та науково-експериментальних досліджень з широкого кола проблем вищої освіти в Україні та світі.Збірник наукових праць "Сторінки історії"

http://history-pages.kpi.ua

Збірник наукових праць «Сторінки історії» кафедри історії НТУУ "КПІ" публікує наукові розвідки, присвячені малодослідженим проблемам громадсько-політичного, соціально-економічного, культурного і релігійного життя українського народу. Розрахований на викладачів і студентів вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться історією України.Газета Студентської ради Студмістечка „КПІшник“

http://kpishnik.kpi.ua/

„КПІшник“ — газета Студентської ради Студмістечка НТУУ „КПІ“, спрямована на висвітлення актуальних питань студентського життя.Збірник наукових праць "Дослідження з історії техніки"

http://journal.museum.kpi.ua

Збірник наукових праць "Дослідження з історії техніки" видається Державним політехнічним музеєм при Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" з залученням науковців вузів України, установ НАНУ та інших організацій.Журнал “Вода і водоочисні технології. Науково-технічні вісті”

http://wpt.kpi.ua

Журнал “Вода і водоочисні технології. Науково-технічні вісті” видається з 2010 року і орієнтований на публікацію фахової інформації у сфері водопідготовки та водоочищення. Вищою атестаційною комісією Україні журналу офіційно надано статус спеціалізованого видання, рекомендованого для публікації результатів дисертацій.Збірник наукових праць молодих вчених "Актуальні проблеми економіки і управління"

http://ape.fmm.kpi.ua/

Збірник наукових праць молодих вчених "Актуальні проблеми економіки і управління" публікує результати наукових досліджень студентів та аспіратів, що навчаються на факультеті соціології і права, в галузі економіки.

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій