НАТО в КПІ

До київських політехніків завітав з лекцією директор Обʼєднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО Март Ноорма. Він висловив підтримку України та наголосив на важливості поєднання наукового потенціалу КПІ з провідними технологіями Альянсу задля спільної перемоги.

КПІ приєднався до Української енергетичної ініціативи

Відповідно до рамкової декларації про співпрацю Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" приєднався до Української енергетичної ініціативи.

Науковці про соціально-економічні аспекти антикризового управління

Семінар "Антикризове управління в умовах глобальних соціально-економічних трансформацій", що його спільно організували КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанський університет технологій (ПУТ), відбувся 5 грудня 2023 року. Це вже другий міжнародний семінар, який спільно провели КПІ та ПУТ.

КПІ пройшов чергову міжнародну акредитацію освітньої програми з присудженням EUR-ACE® Label

На засідання Румунської агенції якості вищої освіти ухвалено рішення про акредитацію чергової освітньої програми підготовки бакалаврів «Системи керування літальними апаратами та комплексами» (НН ІАТ) за спеціальністю 173 «Авіоніка» КПІ з присвоєнням EUR-ACE®Label.

На варті освіти. Проєкт RESCUU – стійкість освіти заради майбутнього

Освіта … Здавалося б таке коротке слово, проте в ньому безмежні сенси. Це ж не просто про затверджені освітні програми та силабуси, заучування правил та формул і навіть не про рейтинги чи системи оцінювання. Освіта містить у собі значно більше.

Проєкт «Wi-Fi в укриттях закладів освіти»

Сертифікат дарування обладнання Wі-Fi для забезпечення Інтернетом укриттів КПІ ім. Ігоря Сікорського 11 жовтня вручили керівництву університету представники компанії "Huawei Ukraine" та Благодійного фонду "Фонд освітніх ініціатив".

Підписка на Новини міжнародного співробітництва