Адміністративні новини

­Виконання бюджету за 2020 рік

Бюджет університету на 2020 рік, затверджений в сумі 1809,7 млн грн, виконано на 98,1%, причому план надходжень загального фонду виконано на 100,0 %, а план надходжень спеціального фонду – на 91,2 % через введення з 18 березня низки карантинних заходів.

[Проєкт] Кодекс честі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Кодекс честі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" розроблений з урахуванням досвіду і зразків кращих університетів світу.

[Проєкт] Колективний договiр Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на період з квітня 2021 р. по квітень 2024 р.

Колективний договір укладено відповідно до чинного законодавства, у тому числі з дотриманням Законів України "Про колективні договори і угоди", "Про освіту", "Про вищу освіту", "Про оплату праці", "Про охорону праці", "Про відпустки", "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", КЗпП

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 5 квітня 2021 року ntuu.kpi вт, 04/06/2021 - 21:20

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він запропонував учасникам обговорити особливості роботи університету під час локдауну та плани на тиждень, що розпочався.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 29 березня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він запропонував учасникам  обговорити підсумки роботи за минулий тиждень і намітити основні плани на тиждень, що розпочався. 

Засідання  ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 22 березня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він запропонував учасникам  коротко підбити підсумки тижня, що минув, і спланувати роботу на новий тиждень. 

Засідання ректорату КПІ ім.Ігоря Сікорського 15 березня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він запропонував учасникам стисло відзвітувати про роботу на минулому тижні й про плани на тиждень, що розпочався.

Нормативна база університету як запорука якості освітнього процесу

Із введенням нової процедури акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, особливої актуальності набувають питання створення якісної та ефективної системи нормативних документів, що є підґрунтям для врегулювання всіх аспектів діяльності сучасного універс

Кошторис Фонду розвитку КПІ на 2021 рік

Кошторис Фонду розвитку КПІ на 2021 рік становитиме 123,2 млн грн - таку суму затвердила Рада з питань розвитку університету на черговому засіданні Адміністративної ради. Про проєкт бюджету розвитку на 2021 рік доповів голова Ради розвитку Віталій Котовський.