Гуртожитки КПІ

7-й тиждень карантину: як протистоять коронавірусу в КПІ

Життя КПІ триває і під час карантину. Однак пандемія змусила запровадити нові правила та внесла свої корективи. На сьогодні головним завданням студентів та працівників університету є захист здоров’я і недопущення поширення COVID19. Для цього адміністрація політеху вживає необхідні заходи.

Заміський маєток КПІ "Затишшя"

Університетська бібліотека має у своїх фондах унікальне "Собраніе фотографическихъ снимковъ Кіевскаго Политехническаго Института Императора Александра ІІ, снятыхъ для альбома, поднесеннаго бывшему Директору В. Л. Кирпичеву въ 1902 г.".

Оренда приміщень і площ

Я представляю комерційну фірму, яка хоче розгорнути діяльність на території НТУУ "КПІ", пов'язану з встановленням автоматів в корпусах університету. Чи можлива така діяльність, і до кого потрібно звернутися?

Так, колективний договір передбачає можливість оренди площ Університету в корпусах та гуртожитках для цілей соціально-побутового характеру.

Необхідно звернутися у Відділ контролю використання площ університету.

Сімейний гуртожиток для студентів, аспірантів і докторантів

Як поселитися до сімейного гуртожитку?

Право на поселення до студентських сімейних гуртожитків НТУУ «КПІ» мають члени подружжя, які знаходяться в зареєстрованому шлюбі і є іногородніми студентами, аспірантами та докторантами НТУУ «КПІ» денної форми навчання

Поселення в гуртожитки КПІ

Який порядок поселення?

Усі іногородні студенти, в тому числі студенти контрактної форми навчання, першого курсу поселяються в гуртожитки.

У студентському містечку

Щороку на початку осені, коли влягаються абітурієнтські пристрасті, бліднуть літні емоції й студентство стає до навчання, у студмістечку університету розпочинається найгарячіша пора – поселення. Хоча, по справедливості, вона тут і не закінчується. Адже утримувати містечко з понад 13 тис.

Чи обов'язко змінювати прописку?

Що робити в такій ситуації: Я студент 1 курсу ФІОТ, іногородній, але проживаю не в гуртожитку, а на квартирі. В зв'язку з цим питання: чи обов'язково міняти домашню прописку на тимчасову київську і якщо "так", тоді куди потрібно приписуватися?

Якщо Ви не мешкаєте в гуртожитку, то рішення про прописку приймаєте самостійно.

21 гуртожиток

Адреса гуртожитку № 21 КПІ ім. Ігоря Сікорського (сімейні студенти та аспіранти): 03056, Київ, Ковальський провулок, 22 а
тел. 204 90 06