Гуртожитки КПІ

9 гуртожиток

Адреса гуртожитку № 9 КПІ ім. Ігоря Сікорського: вул. академіка Янгеля, 16/2

COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ

Результати ПЛР-тестів підтвердили 52 хворих курсанти ІСЗЗІ на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського зафіксували 22 липня. Після цього організували тестування курсантів.

7-й тиждень карантину: як протистоять коронавірусу в КПІ

Життя КПІ триває і під час карантину. Однак пандемія змусила запровадити нові правила та внесла свої корективи. На сьогодні головним завданням студентів та працівників університету є захист здоров’я і недопущення поширення COVID19. Для цього адміністрація політеху вживає необхідні заходи.

Заміський маєток КПІ "Затишшя"

Університетська бібліотека має у своїх фондах унікальне "Собраніе фотографическихъ снимковъ Кіевскаго Политехническаго Института Императора Александра ІІ, снятыхъ для альбома, поднесеннаго бывшему Директору В. Л. Кирпичеву въ 1902 г.".

Оренда приміщень і площ

Я представляю комерційну фірму, яка хоче розгорнути діяльність на території НТУУ "КПІ", пов'язану з встановленням автоматів в корпусах університету. Чи можлива така діяльність, і до кого потрібно звернутися?

Так, колективний договір передбачає можливість оренди площ Університету в корпусах та гуртожитках для цілей соціально-побутового характеру.

Необхідно звернутися у Відділ контролю використання площ університету.

Сімейний гуртожиток для студентів, аспірантів і докторантів

Як поселитися до сімейного гуртожитку?

Право на поселення до студентських сімейних гуртожитків НТУУ «КПІ» мають члени подружжя, які знаходяться в зареєстрованому шлюбі і є іногородніми студентами, аспірантами та докторантами НТУУ «КПІ» денної форми навчання

Поселення в гуртожитки КПІ

Який порядок поселення?

Усі іногородні студенти, в тому числі студенти контрактної форми навчання, першого курсу поселяються в гуртожитки.