Публічні закупівлі

Основною метою проведення закупівель КПІ ім. Ігоря Сікорського є забезпечення організації робочого та освітнього процесу, виконання фінансово-господарської діяльності та реалізації повноважень у сфері науки та освіти, що здійснюються Університетом згідно із законодавством України та Статутом КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Обсяги та номенклатура закупівель формується відповідно до річного кошторису, річного плану закупівель та змін до нього. Технічні та якісні характеристики визначаються з урахуванням оптимального співвідношення ціни та якості, загальноприйнятих норм та стандартів для предмета закупівлі, з дотриманням максимальної економії та ефективності.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі обраховується відповідно до середньоринкових цін з урахуванням наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

Університет здійснює закупівлі товарів, послуг та робіт виключно на підставі та в межах Закону України «Про публічні закупівлі» на сайті Уповноваженого органу Prozorro.

Вся інформація про проведені в електронній системі торги зберігається в центральній базі даних і доступна на сайті, це дає можливість ознайомитися з тим, які замовники на ній діють, а також які товари та послуги і з якою вартістю вони закуповують. Як працює система детально можна ознайомитись за посиланням.