ВНЗ

Сайт НТУУ "КПІ" став лідером рейтингу відкритості веб-сайтів ВНЗ України

8 грудня 2015 року на прес-конференції в УКРІНФОРМ Інститут розвитку регіональної преси оприлюднив результати моніторингу відкритості 101 веб-сайту вищих навчальних закладів (ВНЗ) України. Моніторинг було проведено у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою оцінки якості інформування іноземних громадян про умови вступу до ВНЗ України, та про навчання в них.

Займатись наукою чи жити в ній?

В ідеалі, будь-який науково-педагогічний працівник вищого навчального закладу повинен бути суб’єктом (носієм) трьох збалансованих – в ідеалі: гармонізованих, – функцій, іпостасей: викладача (методиста, дидактика); вихователя; науковця (дослідника, вченого).

Нагорода КМДА за проект «Енергозбереження у вищих навчальних закладах м. Києва»

Молоді науковці НТУУ «КПІ» Марина Шовкалюк, аспірантка кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ, й Олена Шевченко, шестикурсниця ІЕЕ (спеціальність «Енергетичний менеджмент»), удостоєні другої премії в ІІІ міському конкурсі науково-дослідницьких робіт серед студентів та молодих учених ВНЗ ІІІ

У заморських колег

НТУУ “КПІ” – один із найбільших технічних ВНЗ Європи, що нині працює як університет дослідницького типу, іноді за значенням порівнюють із відомим американським навчальним закладом – Массачусетським технологічним інститутом (МТІ). Що ж являє собою цей інститут?

Швеція очима студентів КПІ

“UKRBRIDGE” у листопаді 2007 року студенти Олександр Пасічний (ІПСА) – голова НТСА, Катерина Переверза (ІПСА), Олександр Дзюба (ВПІ) побували у Швеції, відвідали Королівський технологічний інститут (КТІ), Шведський інститут, наукове місто в Шисті, найсучасніший район Стокгольма Hammarby Sjost