Директор студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського: Олексій Царенок
тел.: 204-92-31
Дирекція студмістечка: 3 гуртожиток, 2 кабінет
Прийомні години: з 9 до 18, обід з 13 до 14
Електронна пошта: studmisto[at]kpi.ua

На території університету розташовано 20 гуртожитків, в яких проживає понад 13 тисяч студентів. Гуртожитки студмістечка за призначенням поділяються на 17 гуртожитків для одинаків, 2 сімейних гуртожитків та 1 гуртожиток для проживання аспірантів. Гуртожитки для одинаків є коридорного типу і блочного типу. Кімнати розраховані на проживання 3-4 осіб. У гуртожитках коридорного типу санвузли та кімнати з умивальниками розташовані на кожному поверсі в обох кінцях коридору. У гуртожитках блочного типу блок складається з двох або п'яти кімнат. У кожному блоці окремо стоять санвузол і душові. У гуртожитках, де блок складається з п'яти кімнат, кухня знаходиться в блоці, а в інших на кожному поверсі. У сімейних гуртожитках кімнати мають планування однокімнатних квартир.

Більш детально ознайомитись можливо за посиланнями:

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ СТУДМІСТЕЧКА

  • Забезпечення тимчасового розміщення у гуртожитках студмістечка іногородніх здобувачів вищої освіти, слухачів підготовчих курсів, курсантів, асистентів-стажистів на період навчання й проходження атестації, а також докторантів на період підготовки кваліфікаційної роботи та проходження атестації.
  • Створення мешканцям гуртожитків студмістечка необхідних умов і надання побутово-соціальних послуг, зокрема комунальних, для проживання, самостійних занять, відпочинку тощо.
  • Забезпечення належного порядку, санітарного стану, пропускного режиму й безпеки в гуртожитках студмістечка та на його території.
  • Забезпечення виконання правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках, організація й проведення відповідної роботи соціально-виховного спрямування зі здобувачами вищої освіти та іншими мешканцями гуртожитків.
  • Організація економного використання всіх видів ресурсів мешканцями й працівниками студмістечка.