Загинув випускник КПІ Володимир Онуфрієнко

Володимир закінчив КПІ 2008 року, здобувши кваліфікацію інженера-електромеханіка. До повномасштабного російського вторгнення працював за спеціальністю. Був професіоналом своєї справи. Завжди з великою відповідальністю ставився до своїх професійних обов’язків.

КПІ та США для перемоги

Київські політехніки обʼєднують науковий потенціал та інновації з американським військовим досвідом задля наближення нашої перемоги.

Інноваційна лабораторія на ФЕЛ

На факультеті електроніки 14 грудня відкрили нову сучасну технологічну лабораторію – спеціально для втілення у життя студентських проєктів, проведення брейнштормів, інженерних хакатонів і фестивалів інновацій.

Виставка живопису художників та архітекторів "Мій любимий друг"

Запрошуємо всіх 20 лютого 2024 року о 15-00 на відкриття Всеукраїнської виставки живопису художників та архітекторів "Мій любимий друг". Ми впевнені, ви пам'ятаєте виставку "Коти в місті", що відбулася в нашій картинній галереї минулого року і нікого не залишила байдужим.

Лабораторія Siemens на ФЕА

На факультеті електроенерготехніки та автоматики створено навчально-наукову лабораторію "Siemens".

Підписка на