Війна

Профком КПІ допомагає деокупованим селищам на Київщині

Минулого тижня передали гуманітарну допомогу в село Загальці.

Це село — одне з найбільш зруйнованих в Київській області. Чимало будинків знищено дощенту, багато — пошкоджено осколками й вибуховою хвилею. Ті, що вцілили, пограбовано.

Співпраця КПІ та Благодійного фонду «Коло»

Київська політехніка об’єднує зусилля з Благодійним фондом «Коло» задля перемоги України.

Мета співпраці — допомога захисникам України, як-от забезпечення їх необхідними речами й засобами для подолання агресора.

Ми стільки можемо, скільки знаємо

Напрацювання українських учених неодноразово випереджали у часі досягнення науковців з дальнього та близького зарубіжжя. На жаль, вітчизняні пріоритети не завжди відомі світовій науковій спільноті.

Професор КПІ — про післявоєнне відновлення України

Віктор Галасюк, професор ІПСА КПІ, президент Української асоціації Римського клубу, член Наглядової ради КМЕФ, у інтервʼю виданню «Новий Час Бізнес» розповів про можливості, які Україна зобовʼязана використати для повернення до довоєнного рівня економіки та подальшого економічного зростання.

Збір гуманітарної допомоги

Для мешканців звільнених сіл у Бородянському районі та в Чернігівській області.

До Профкому КПІ звернулася волонтерська ініціатива, що допомагає у відновленні найбільш зруйнованих населених пунктів.

Натепер потрібні такі позиції (можна й уживані, але в нормальному стані):

Благодійний ярмарок на користь студентів, які захищають Вітчизну

На благодійному ярмарку на користь студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, які нині захищають Батьківщину зі зброєю в руках, можна було придбати бейсболки та футболки, екосумки та офісні щоденники, блокноти та кухлі, значки та ручки – і все це з символікою КПІ.

Бойові їжаки

У роки Другої світової війни було створено багато унікальних зразків техніки та озброєння, що стали справжніми її символами.