ТСН про електроноші київських політехніків

В ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіли про універсального робота — радіокеровані наземні ноші, що їх створюють наші студенти.

Робот легко складається-розкладається, може їздити на гусеницях і перевозити все, що потрібно.

Військові розробки КПІшників

КПІшники впевнено й активно працюють на зміцнення обороноздатності України. Практичні інновації для фронту стали новим напрямом роботи студентів.

КПІшники передали чергову партію скидів нашим захисникам

«Сказати, що я вражений, — це не сказати нічого. Наші студенти, молодь, їхнє безмежне бажання допомогти воїнам реалізується в дуже потужних проєктах, які вже успішно працюють на фронті. Такі студенти, як Юлія Максимюк, Іван Підпалько, їхня команда, вся студентська спільнота — це наше майбутнє!

З непохитною вірою і силою духу

Війна і мир, що переплелись в одній експозиції, але з непохитною вірою у нашу Перемогу – так можна охарактеризувати виставку, відкриту 14 травня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського. Вірніше, їх дві: "Обличчя сили" художниці Наталії Дуки та "Київські мотиви" Асі Колос.

Хроніка життя КПІ під час оборони Києва у лютому — квітні 2022 року

Наводимо щоденну хроніку життя університету в драматичний період української історії — з 24 лютого до 10 квітня 2022 року. Нагадуємо, що в перший день війни ректор КПІ Михайло Згуровський на своїй сторінці у Facebook звернувся до київських політехніків з такими словами:

Безпека АЕС після Чорнобильської катастрофи та під час війни: спілкуємося з фахівцем

Наближаються чергові роковини катастрофи на ЧАЕС - найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття. Її наслідки окрім України, білорусі та росії тією або іншою мірою відчула і більшість країн Європи.

Держсекретар США Ентоні Блінкен зустрівся зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського

«Україна заслуговує на свободу, рівність і безпеку. Америка та партнери мають план, як це зробити», — наголосив держсекретар США Ентоні Блінкен, виступаючи перед студентами та колективом Київської політехніки.

🎥 Медеваки з Бельгії для ЗСУ

Залита гарячим травневим сонцем Площа знань КПІ ім. Ігоря Сікорського. На ній – довга шеренга медичних спецавтомобілів та автомобілів для евакуації поранених з поля бою. Невдовзі водійські місця в них займуть українські військові. Придбали і доправили цю техніку до України активісти Міжнародної громадської організації "Рада з екологічної безпеки" у Королівстві Бельгія.

Підписка на Війна