XIII Фестиваль "Sikorsky Challenge": заходи, проєкти, географія
Традиційний Всеукраїнський фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge", якій щоосені проходить у КПІ ім. Ігоря Сікорського, останнім часом ніби дорослішає: ось уже кілька років поспіль він позбавляється зайвого пафосу та не зовсім характерних для науково-інженерних конкурсів церемоній, стає більш діловим і строгим.
🎥 Унікальні бронеавтівки для ЗСУ
Після закінчення війни країна, на думку експертів, потребуватиме будівельників й архітекторів, інженерів й айтішників, працівників сфери транспорту й логістики та інших. Престиж інженерної професії – ступінь поваги до неї в суспільстві, – що останнім часом занепав, знову має зрости. Адже інженери – це в першу чергу творці нового, передового, націлені на прогрес у суспільстві. І приклад випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського є підтвердженням цього.
Не відводь очей. Дивись. Пам'ятай...
Ми всі є свідками трагічної історії, яка твориться на наших очах. За право бути вільними та самостійними сплачуємо високу ціну. І наше спільне завдання – зберегти історичну правду, передати наступним поколінням задокументовані свідчення як про жахи війни, так і, водночас, про уроки мужності й єдності, згуртованості й ініціативності, які демонстрували мешканці Київщини, щоб не допустити ворога в столицю.
Про екологічні наслідки війни в Україні: від форуму в КПІ до семінару в штаб-квартирі ООН
Питання, що були порушені на форумі та в його Декларації, розглядалися і на семінарі "Екологічна безпека під час війни та збройних конфліктів", що відбувся 6 листопада 2024 року в штаб-квартирі ООН і був приурочений до Міжнародного дня запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів. Адже особливу увагу на ньому було приділено саме екологічним наслідкам війни в Україні.