Лідер технічної освіти України

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» сьогодні - найбільший навчально-науковий центр України, в якому поєднано навчальний, науковий та інноваційний потенціали, широко впроваджуються наукові розробки.

Адміністративні підрозділи

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» заснований у 1898 році як Київський політехнічний інститут імператора Олександра II і є національним самоврядним державним вищим навчальним закладом дослідницького типу.

Інститути та факультети

В університеті працюють 14 факультетів, 10 навчально-наукових інститутів, декілька науково-дослідних інститутів і наукових центрів. Здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів, кандидатів і докторів наук. Університет має власне видавництво "Політехніка".

Історія КПІ ім.Ігоря Сікорського

Ідея створення технічного навчального закладу виникла у цукрозаводчиків південно-західного краю. 18 лютого 1880 року при активній підтримці голови київського біржового комітету М.Хрякова було вирішено відкрити підписку для збору пожертвувань.

Територіальне розміщення університету

Кампус КПІ ім.Ігоря Сікорського займає територію близько 120 гектарів, на якій органічно поєднані умови для навчання, занять спортом, культурного, наукового та інтелектуального розвитку, відпочинку та занять особистими захопленнями всього колективу.

Доступ до публічної інформації

Інформація, яка підлягає обов'язковому оприлюдненню на офіційних веб-сайтах розпорядників інформації відповідно до вимог статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”  (Закон N 2939-VI):

Підписка на Про університет