Щотижнева газета "Київський політехнік"

Газета "Київський політехнік" видається з 21 квітня 1927 р. Редакція:

  • Головний редактор - Д.Л.Стефанович
  • Провідні редактори - В.М.Ігнатович, Н.Є.Ліберт

Адреса: Вул. Політехнічна, 14, корпус №16, кімната №126 (2-й поверх).
Телефон: (044) 204-85-95, дайджест Київського політехніку

🎥 Унікальні бронеавтівки для ЗСУ Інформація КП

Після закінчення війни країна, на думку експертів, потребуватиме будівельників й архітекторів, інженерів й айтішників, працівників сфери транспорту й логістики та інших. Престиж інженерної професії – ступінь поваги до неї в суспільстві, – що останнім часом занепав, знову має зрости. Адже інженери – це в першу чергу творці нового, передового, націлені на прогрес у суспільстві. І приклад випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського є підтвердженням цього.

Не відводь очей. Дивись. Пам'ятай...

Ми всі є свідками трагічної історії, яка твориться на наших очах. За право бути вільними та самостійними сплачуємо високу ціну. І наше спільне завдання – зберегти історичну правду, передати наступним поколінням задокументовані свідчення як про жахи війни, так і, водночас, про уроки мужності й єдності, згуртованості й ініціативності, які демонстрували мешканці Київщини, щоб не допустити ворога в столицю.

Професор Володимир Огієвський: людина, яка стояла біля джерел Українського радіо kpi

16 листопада 2024 року ми відзначили 100-річний ювілей Українського радіо. Саме цього дня 1924 року вийшла в ефір перша його програма. Це був радіоконцерт квартету скрипалів імені Війома. Його транслювала перша українська радіомовна станція, яку група українських інженерів і техніків під керівництвом викладача Київського політехнічного інституту Володимира Огієвського обладнала в Харкові – тодішній  столиці України.

Вихованці МАН – майбутні й нинішні студенти КПІ

Щороку в студентську спільноту Київської політехніки вливаються випускники шкіл – учасники та переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів та олімпіад. Серед найактивніших – учні Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ". Газета "Київський політехнік" неодноразово розповідала про ліцеїстів-винахідників – вихованців Київської МАН, які згодом ставали студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського, та їх наставників. Продовжуємо цю гарну традицію.

Про екологічні наслідки війни в Україні: від форуму в КПІ до семінару в штаб-квартирі ООН

Питання, що були порушені на форумі та в його Декларації, розглядалися і на семінарі "Екологічна безпека під час війни та збройних конфліктів", що відбувся 6 листопада 2024 року в штаб-квартирі ООН і був приурочений до Міжнародного дня запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів. Адже особливу увагу на ньому було приділено саме екологічним наслідкам війни в Україні.

KPISchool – для майбутніх КПІшників

З 28 жовтня до 2 листопада в КПІ ім. Ігоря Сікорського в межах профорієнтаційних заходів для школярів пройшов Інженерний тиждень "KPISchool". Його спільно організували і провели факультети, навчально-наукові інститути й відділ професійної орієнтації – Центр розвитку кар'єри ДНВР. Цей проєкт реалізується вже кілька років поспіль.

Виноградник у КПІ

А 19  вересня 2024 року на стіні в корпусу №6 біля зміцнілої лози відбулося урочисте відкриття пам'ятної таблички з написом українською та польською мовами "Виноград посаджено в 2022 р. на сторіччя Секції вихованців КПІ в Польщі.

Передові виробництва співпрацюють з КПІ. КЗ ПТО kpi

Поглиблення співпраці між академічною спільнотою та виробничим сектором, поєднання освіти та індустрії для підготовки нової генерації інженерів сприяє їхньому майбутньому працевлаштуванню на сучасних виробництвах з можливістю подальшого навчання та розвитку, з гідною заробітною платнею й широкими кар'єрними перспективами.

Підписка на Київський політехнік