Щотижнева газета "Київський політехнік"

Газета "Київський політехнік" видається з 21 квітня 1927 р. Редакція:

  • Головний редактор - Д.Л.Стефанович
  • Провідні редактори - В.М.Ігнатович, Н.Є.Ліберт

Адреса: Вул. Політехнічна, 14, корпус №16, кімната №126 (2-й поверх).
Телефон: (044) 204-85-95, дайджест Київського політехніку

100 років від дня народження Володимира Хільчевського

17 січня виповнилося 100 років від дня народження визначного українського науковця у галузі  технології машинобудування, заслуженого працівника освіти України, доктора технічних наук, професора, автора близько 300 наукових праць та винаходів Володимира  Васильовича Хільчевського.

Капітан шахової команди КПІ Ульяна Єщенко. Віват, королева!

Шахи – гра, яку створили інтелектуали для інтелектуалів, в яку, як і раніше, грають серйозні, освічені люди з гнучким і гострим розумом. Тож сплеск шахових турнірів різного рівня в КПІ ім. Ігоря Сікорського, де політехніки здобувають призові місця, ще раз засвідчив, що в університеті навчаються і працюють люди, які належать до 5-7% обраних з-поміж усього населення планети.

Інженерні тижні для майбутніх КПІшників kpi

У КПІ ім. Ігоря Сікорського вчергове пройшли Інженерні тижні "KPISchool". Цей профорієнтаційний захід для школярів під час шкільних зимових канікул організували і провели факультети, навчально-наукові інститути й відділ професійної орієнтації – Центр розвитку кар'єри ДНВР.

Антикорупційний комікс від студенток КПІ: від ідеї до перемоги у всеукраїнському конкурсі

У молодіжному творчому конкурсі "Разом проти корупції! Твоє бачення має значення", що проводився Міністерством оборони України з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією, друге місце вибороли студентки другого курсу факультету соціології і права КПІ ім.

Студентам – про матеріали майбутнього. Академічні читання в НН ІМЗ ім.Є.О. Патона

Однією із традицій, витоки яких пов’язані із діяльністю видатного вченого, інноватора, зварювальника, матеріалознавця академіка Є.О. Патона, ім’я якого носить Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання КПІ, є нерозривна єдність вчених КПІ з науковцями Інститутів НАН України

Модель ефективного управління відходами війни формують на ФММ

Екологічні злочини, які вчиняють російські війська, завдають непоправної шкоди довкіллю. Природні ресурси страждають від бомбардувань та мінувань територій, будівництва фортифікаційних споруд, руйнування будівель. За даними КОВА, на початок 2024 р. на території Київської області пошкоджено понад 28,8 тисячі об'єктів. Серед них – майже 26 тисяч приватних та багатоповерхових будинків. Потрібно не просто позбутися цього сміття, а застосувати екологічний принцип до утилізації. Сортувати, переробляти та повторно використовувати матеріал.

Студентський конкурс "Science and Technology of the XXI Century"

4 грудня 2024 року факультет лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського знов  став майданчиком для міжнародного наукового діалогу. Тепер – у межах організованої ним Міжнародної науково-практичної студентської онлайн-конференції та конкурсу наукових робіт "Science and Technology of the XXI Century" ("Наука та техніка ХХІ століття").

Співпраця лікарів, науковців та інженерів як відповідь на потреби часу

Сьогодні здоров’я українців залежить від об'єднання й синергії медичних та інженерних наук – саме вони долатимуть найбільші виклики наступних десятиріч", – наголосив Анатолій Мельниченко, розпочинаючи розмову, що передувала підписанню документу.

Підписка на Київський політехнік