Щотижнева газета "Київський політехнік"

Газета "Київський політехнік" видається з 21 квітня 1927 р. Редакція:

  • Головний редактор - Д.Л.Стефанович
  • Провідні редактори - В.М.Ігнатович, Н.Є.Ліберт

Адреса: Вул. Політехнічна, 14, корпус №16, кімната №126 (2-й поверх).
Телефон: (044) 204-85-95, дайджест Київського політехніку

Різдвяна мандрівка в музеї

Музей Історії міста Києва вкотре приємно здивував відвідувачів. Цього разу святковою різдвяно-новорічною експозицією. Виставка відтворює атмосферу старого Києва початку ХХ ст. у період Різдва і Нового року, де поєдналися народні традиції з модними європейськими віяннями. Тож відвідувачі можуть помандрувати у часі найцікавішими локаціями передсвяткового міста.

У бібліотеці КПІ став до праці власний Прометей

Нещодавно ШІ почав працювати і в Науково-технічній бібліотеці КПІ. Про те, що він там робитиме і вже робить, розповіла "КП" директорка бібліотеки Євгенія Кулик. До речі, в Україні НТБ ім. Григорія Денисенка стала першою бібліотекою, що впровадила в свою діяльність таку технологію.

Євгенія Бегічева. У полоні таланту

Студентська душа вимагає самовираження у творчості. Адже саме у мистецтві людина знаходить і нові знання, і відповіді на життєво важливі питання, і заспокоєння від повсякденної метушні, і душевну насолоду. Навіть у наш непередбачуваний військовий час.  А ось і яскравий тому доказ.

Видатні київські медики: повернення із забуття

Володимир Бец, Євген Афанасьєв, Карл Трітшель, Олександр Яценко, Теофіл Яновський. Напевно, якби не ілюстрація, далеко не всі читачі "Київського політехніка" одразу б згадали, що це прізвища видатних лікарів, які колись працювали в Києві.

З Різдвом Христовим і Новим 2025 роком!

Шановні київські політехніки! Вітаємо вас з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим 2025 роком!!!

Бажаємо, щоб прийдешній рік був сповнений професійними та особистими успіхами, а також безмежними можливостями для нових звершень!

Як захистити своє дослідження від редакцій шахрайських наукових журналів?

28 жовтня в Науково-технічній бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася відкрита лекція на тему "Шахрайства довкола наукових журналів, або Як захистити своє дослідження", яку прочитав кандидат наук із соціальних комунікацій Сергій Назаровець.

XIII Фестиваль "Sikorsky Challenge": заходи, проєкти, географія

Традиційний Всеукраїнський фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge", якій щоосені проходить у КПІ ім. Ігоря Сікорського, останнім часом ніби дорослішає: ось уже кілька років поспіль він позбавляється зайвого пафосу та не зовсім характерних для науково-інженерних конкурсів церемоній, стає більш діловим і строгим.

Чого душа скульптора жадає? Про життя і твори випускника та колишнього працівника КПІ Володимира Цепляєва kpi

Відкритий та доброзичливий характер колишнього наукового співробітника кафедри "Електричні станції" тогочасного електроенергетичного факультету Київського політехнічного інституту (тепер – факультет  електроенерготехніки та автоматики) Володимира Цепляєва, як відзначають його друзі та знайомі, дозволив йому стати шанованою людиною в 40-тисячній рідній Боярці, що у Фастівському районі на Київщині. Проте справа не лише у характері. Річ у тім, що його скульптурні роботи є знаними в Україні та за кордоном.

Вулиця Професора Павловського

На пленарному засіданні III сесії Київської міської ради IX скликання 19 вересня 2024 р. більшістю голосів депутати ухвалили рішення про перейменування вулиці, на якій стоїть корпус № 28 КПІ ім. Ігоря Сікорського, на честь видатного українського вченого і політика М.А. Павловського, вся професійна діяльність і наукові здобутки якого пов'язані з Київською політехнікою.

Підписка на Київський політехнік