Питання інженерії поверхні в авіадвигунобудуванні держава визнає серед найактуальніших
У відповідь на сучасні виклики та запити українського суспільства, а також задля забезпечення конкурентоспроможності України у світі, сприяння розвитку національного дослідницького потенціалу й інтеграцію до світового дослідницького простору, МОН проводить конкурси серед науковців з подальшим наданням фінансування на виконання передових фундаментальних досліджень, які передбачають постановку і розв'язання актуальних наукових проблем. "Київський політехнік" продовжує знайомити читачів з проєктами науковців нашого університету, що цього року отримали державне фінансування. Серед них – розробка дослідників НН ІМЗ ім. Є.О.Патона.
Відкрита наука для ЗВО: КПІ ім. Ігоря Сікорського презентував інституційний інструментарій на семінарі в Любляні
З 2 до 6 червня 2025 року в місті Любляна (Словенія) відбувся навчальний семінар у межах проєкту програми Erasmus+ Open4UA — Відкрита наука для системи вищої освіти України. У заході взяли участь делегація КПІ ім. Ігоря Сікорського, представники Міністерства освіти і науки України та представники українських та закордонних університетів — партнерів консорціуму.
🎥 Міжнародний форум «Інновації у медичній інженерії» і конкурс стартапів
Однією з найважливіших подій, які відбулися в КПІ ім. Ігоря Сікорського наприкінці травня, став Міжнародний форум "Інновації в медичній інженерії". Він проходив упродовж двох днів, і зібрав представників органів державної влади, українських і міжнародних учасників Інноваційної екосистеми "Sikorsky Challenge Ukraine", фахівців та експертів у сфері медичної інженерії міжнародного рівня, представників фондів і компаній.
Результати проведення конференції "Бізнес, інновації, менеджмент: проблеми та перспективи"
Попри масований ракетний обстріл України в ніч проти 24 квітня 2025 року, того ж таки дня на факультеті менеджменту та маркетингу відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція "Бізнес, інновації, менеджмент: проблеми та перспективи". Організувала її кафедра менеджменту підприємств. Конференція об'єднала понад 220 учасників – науковців, практиків і здобувачів вищої освіти з різних міст України, Польщі та Фінляндії.
Фантастична реальність на конференціях "ПТ-2025" і "ПРІТС-2025"
У КПІ ім. Ігоря Сікорського з 14 до 19 квітня пройшла Дев'ятнадцята міжнародна конференція "Перспективи телекомунікацій" ("ПТ-2025"). Заснована на початку нового тисячоліття на базі Інституту телекомунікаційних систем університету, тепер вона рік у рік збирає десятки дослідників та інженерів, які працюють у телекомунікаціях та споріднених галузях, для обміну ідеями, інформацією про нові технології, досвідом, визначення найперспективніших напрямів своєї подальшої роботи. Не винятком ставали навіть роки пандемії COVID-19 і початку широкомасштабної війни – тоді пленарні та секційні засідання конференцій проходили в дистанційному режимі, що, втім, не ставало на заваді продуктивній роботі її учасників.