Ректорат

Ректорат КПІ ім. Ігоря Сікорського

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, Академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреат премії В.М.Глушкова НАН України, професор Згуровський Михайло Захарович
тел.: 204-94-94 (довiдкова служба), 204-85-57
e-maіl: mzz[at]kpi.ua

Засідання  ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського  31 серпня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він привітав учасників з  Днем першокурсника і зі сто двадцять третьою річницею від дня заснування університету.

Про підсумки минулого навчального року і завдання на наступний 2021/2022 н.р.ників 2019

30 серпня, напередодні нового навчального року, відбулася сесія професорсько-викладацького складу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Проходила вона в режимі онлайн, причому доступ до участі в ній викладачі університету отримували через свої кабінети в "Електронному  кампусі".

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського  25  серпня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він привітав учасників з  30-річчям Незалежності України й побажав успіхів нашій державі та університету.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського від 9 серпня  2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. На початку засідання він запропонував учасникам підбити підсумки минулого тижня, спланувати роботи, пов'язані з вступною компанією, підготовкою до нового начального року, розглянути     інші поточні справи.