Ректорат

Ректорат КПІ ім. Ігоря Сікорського

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, Академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреат премії В.М.Глушкова НАН України, професор Згуровський Михайло Захарович
тел.: (+38 044) 236-79-89 / довiдкова служба, 204-85-57
e-maіl: mzz@kpi.ua

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 19 жовтня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З. Згуровського, який сформулював завдання членам ректорату на поточний тиждень і запросив їх стисло викласти плани роботи за їхніми напрямами.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 12 жовтня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З. Згуровського. На початку засідання він звернув увагу учасників на те, що епідемічна ситуація в країні погіршилася, й наголосив, що у зв’язку з цим слід проаналізувати режим роботи університету і, за потреби, внести в нього необхідні корективи.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 5 жовтня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. На початку засідання він нагадав, що минулого тижня ми відзначили Міжнародний день бібліотек і День працівників освіти й привітав усіх присутніх з цими святами.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 28 вересня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. На початку засідання члени ректорату хвилиною мовчання вшанували пам’ять 26-ти курсантів і офіцерів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, які трагічно загинули 25 вересня в авіакатастрофі. Після неї ректор запросив учасників засідання до обговорення поточних питань і розгляду завдань на тиждень, що розпочався.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського від 14 вересня 2020

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М. З. Згуровського. На початку він сформулював завдання для членів ректорату на тиждень. «Завершується приймальна компанія цього року.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 7 вересня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М. З. Згуровського. На початку він сформулював завдання для членів ректорату на поточний момент, на ближчий тиждень і запросив їх стисло прозвітувати про свою роботу.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського від 31 серпня 2020 року ntuu.kpi ср, 09/02/2020 - 11:30

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М. З. Згуровського.