Студентське життя

Умови навчання

В КПІ ім.Ігоря Сікорського навчається близько 25000 студентів та аспірантів. Вони мають можливість поєднати навчальний процес із науковим пошуком і різноманітним дозвіллям, яким опікуються департаменти та служби Університету.

Над створенням умов для творчого, етичного, естетичного та культурного розвитку студенства працює Департамент навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського. Він надає усебічну допомогу студентам та аспірантам з усіх аспектів студентського життя.

Кампус

На території університету розташовано 20 гуртожитків. Усі гуртожитки компактно розташовані в кампусі університету, який примикає до прекрасного парку. На території студмістечка знаходяться спортивні майданчики, кафе, пральня, хімчистка, студентські дискоклуби, розташовано декілька продуктових магазинів, аптека. Також є відділення міліції та служба безпеки університету.

Оздоровлення

Невідкладну допомогу в Київській міській студентській поліклініці надають усім студентам – незалежно від того, підписані в них декларації з лікарями чи ні.

Спорт

Спорткомплекс КПІ ім.Ігоря Сікорського (ЦФВС - центр фізичного виховання та спорту) – це місце, де студенти проводять щонайменше перші два курси навчання в КПІ, оскільки вони відвідують пари фізичного виховання.

Культура та мистецтво

КПІ ім.Ігоря Сікорського має багаті традиції розвитку творчості та мистецтва. Багато випускників КПІ працюють в галузі культури. Картинна галерея університету — унікальна і єдина у своєму роді серед університетських картинних галерей світу як за мистецькими творами, так і за напрямком діяльності. В університетському містечку є Державний політехнічний музей та Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка, які пропонують не тільки цікаві колекції, а й широкий спектр змістовних подій для студентів.

Студентські організації та ініціативи

В КПІ ім. Ігоря Сікорського працює широка мережа організацій, які представляють інтереси студентів, організують їх дозвілля та захист громадських інтересів.

Студентські заходи та події

Центр Консолідації Студентів організовує дні факультетів та інститутів, студентські конкурси краси, тематичні свята, відбіркові творчі і мистецькі конкурси, «Квартирники», зустрічі з цікавими людьми, публічні лекції, конференції, семінари та інше. Охочі можуть відвідати виступи творчих та художніх колективів КПІ ім. Ігоря Сікорського, тренувальні вечори команд Ліги Сміху КПІ, турніри з інтелектуально-розважальних ігор.