КПІ перший в рейтингу «Топ-200 Україна 2024»

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта», в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентував наступний, вісімнадцятий академічний рейтинг ЗВО України «Топ-200 Україна 2024».
 

КПІ — найпопулярніший університет України

Інформаційний портал РБК-Україна опублікував матеріал про різні рейтинги, за якими можна ознайомитись з 10 найкращими університетами України.

За міжнародним рейтингом World Universities Web Ranking КПІ посідає перше місце та є найпопулярнішим ЗВО України у мережі Інтернет.

КПІ — перший за акредитацією освітніх програм

За версією Центру міжнародних проєктів «Євроосвіта» акредитаційні експертизи, що їх здійснює НАЗЯВО у ЗВО України, найбільш комплексно й адекватно характеризують ефективність роботи вітчизняних університетів.

Вчені КПІ в рейтингу Scopus

Упорядники міжнародного некомерційного рейтингу National H-index Ranking, створеного для об'єктивного ранжування університетів, наукових організацій та науково-дослідних установ за оцінкою показника індексу Гірша в базі даних Scopus, оприлюднили індивідуальний рейтинг ТОП 1000 найцитованіших укра

КПІ — серед лідерів за цитованістю науковців

Наш університет посідає другу позицію серед українських вишів з показником 213 459 цитувань. Торішній показник був менший майже на 50 тисяч цитувань — 166 164.

Рейтинг Webometrics ураховує цитованість перших 310 профілів авторів у Google Scholar, не беручи до уваги 20 найперших.

Черговий рейтинг університетів Webometrics Ranking of World's Universities, липень 2023 (Edition 2023.2.0)

Цього липня оприлюднено черговий рейтинг університетів світу за версією Webometrics. Він досліджує успішність понад 31 тисячі університетів і оновлюється кожні пів року.

Оцінювання здійснюється за трьома показниками:

Підписка на Рейтинги