Повідомлення про прояви корупції

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в КПІ ім. Ігоря Сікорського: доцент кафедри теорії та практики управління Яна ЦИМБАЛЕНКО.

  • Звернення та повідомлення можна надсилати сюди
  • Ознайомитися з інформацією можна тут: "інформація для викривачів"
  • Канал повідомлень про порушення антикорупційного законодавства: еmail

Важливі документи:

Яка роль корпоративної етики та культури в антикорупційній сфері?

Дотримання правил етики та інших внутрішніх настанов компаній є важливим інструментом у боротьбі з корупцією на робочому місці.

Водночас необхідно враховувати толерантність працівників до правопорушень та корупції.

КПІ впроваджує підхід "compliance + values" задля формування сталої культури доброчесності

У сучасних умовах вища освіта потребує не лише дотримання законодавчих вимог, але й високого рівня внутрішньої відповідальності кожного працівника. Саме тому в нашому КПІ розпочато впровадження підходу "compliance + values" (у буквальному перекладі "відповідність + цінності"), який рекомендовано Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD, 2020) як один із найбільш ефективних для зміцнення доброчесності в організаціях державного сектору.

Порушення на закупівлі в Prozorro

Підозрюєте порушення на закупівлі в Prozorro, але не знаєте, що з цим робити?

Альона Ящук зібрала в один текст усе, що вам треба у таких випадках:

🔔 Запрошуємо реєструватися на онлайн-лекторій «Вартові доброчесності: як працює антикорупційна система України»

У межах Тижня Відкритого Уряду запрошуємо студентську молодь, освітян і всіх небайдужих до теми доброчесності долучитися до онлайн-лекторію, який відкриє завісу над тим, як реально працює антикорупційна система в Україні.

Хто може бути викривачем корупції у сфері освіти та науки?

🎓 Чи знали ви, що учасники освітнього та наукового процесу мають право виступати викривачами корупції? Кожне повідомлення про потенційні порушення допомагає зробити освітнє середовище більш прозорим, відповідальним та доброчесним.

Антикорпрограма в "Кампусі"

Оновлена антикорупційна програма КПІ ім. Ігоря Сікорського була затверджена у червні 2023 року. Її створено на основі актуальних вимог законодавства, зокрема — рекомендацій Національного агентства з питань запобігання корупції.

Чек-лист корупціогенних факторів

Цей документ містить перелік типових ознак корупціогенних факторів, які можуть бути присутні в проектах внутрішніх актів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Він допомагає виявляти та попереджати можливі ризики корупційних або упереджених рішень ще на етапі підготовки документів.

Підписка на Антикорупційні заходи

НАЗК Офіс генпрокурора НАБУ



офіс доброчесності НАЗК