Антикорупційні заходи

Повідомлення про прояви корупції

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в КПІ ім. Ігоря Сікорського: доцент кафедри теорії та практики управління Яна ЦИМБАЛЕНКО.

  • Звернення та повідомлення можна надсилати сюди
  • Ознайомитися з інформацією можна тут: "інформація для викривачів"
  • Канал повідомлень про порушення антикорупційного законодавства: еmail

Графік прийому та години роботи каналів повідомлень: 24/7.

Серія навчальних модулів з протидії корупції в Україні

Програма USAID «Справедливість для всіх» та Управління ООН з протидії наркотикам і злочинності / United Nations Office of Drugs and Crime (UNODC, тут і надалі – «Управління ООН») організовують онлайн захід, присвячений запуску Серії навчальних модулів з протидії корупції в Україні.

ВАКАНСІЇ НАЗК

Останні події чітко демонструють ефективність роботи антикорупційних органів в Україні. Внутрішній ворог так само підступний як і зовнішній агресор, саме тому НАЗК продовжує посилювати свою антикорупційну команду новими, вмотивованими, доброченими та професійними фахівцями. Долучайтесь!

Заповнюємо Розділ 12.1. декларації

Нагадаємо також, що до фінансових установ (крім банків) належать кредитні спілки, недержавні пенсійні фонди, інвестиційні фонди і компанії, фонди фінансування будівництва та інші юридичні особи, що надають фінансові послуги.

Декларуємо грошові кошти

Хоча в народі кажуть, що щастя не в грошах, проте їхня кількість має значення при заповненні декларації.Доходи, у тому числі подарунки

Певно немає такої людини, яка ніколи в житті не отримувала подарунків на свято чи допомоги у скрутній ситуації. Проте не всі знають, які саме кошти підлягають декларуванню та у яких розділах слід зазначати подароване майно чи отриману допомогу.НАЗК посилює свою команду новими, професійними та патріотичними фахівцями

💬 «Ми шукаємо тих, хто забезпечить посилення антикорупційних процесів в сфері безпеки і оборони нашої держави, від чого залежить наближення нашої перемоги, та фахівців, які взаємодіятимуть з провідними міжнародними організаціями в галузі антикорупції для підвищення підтримки наших партнерів та їх

Офіс доброчесності НАЗК пілотує нову навчальну антикорупційну дисципліну 😎

В межах програми «Прозорі університети» Офіс доброчесності НАЗК розробив нову дисципліну — «Антикорупція та доброчесність», яку буде пропілотовано у 2023/2024 навчальному році в 7 українських ЗВО.

Декларувати біткоіни чи інші криптовалюти

Декларувати біткоіни чи інші криптовалюти буде набагато легше, якщо ви переглянете наше відео про розділ 10 “Нематеріальні активи” декларації. А для тих, хто займається науковою діяльністю, буде цікаво дізнатися, чи треба декларувати статті (публікації) вашого авторства.