Ви є тут
Корисна і цікава інформація
Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є небезпечнішим за них. Грипом дуже легко інфікуватися повітряно-крапельним шляхом.
Людина, яка провела аналогію між співом жайворонка та дзюркотінням джерела, певно, була великим романтиком. Та, мабуть, і бізнесменом.
Тривають новорічні свята, і на наших столах не переводяться різноманітні смаколики. Новинкою для киян стала поява наприкінці року "смачного" сувеніру – художньо оформлених металевих баночок та ошатних пакуночків з сухим київським варенням (цукатами).
Історія нашої землі споконвіків пов'язана з шляхами і переправами. Адже археологічні знахідки свідчать, що вже тисячі років тому через наші краї йшов жвавий транзит виробів з Кавказу, Прибалтики, Балкан тощо.
Зимові календарні свята українців поєднують у собі язичницькі та християнські риси. Різдво та старий Новий рік – Свято Василя супроводжуються обрядовими піснями, побажаннями, частуваннями, театральними іграми та розвагами.
Політехніки вже звикли, що райська яблуня, серед інших дерев, є окрасою першого корпусу. Ще одне дерево такої ж краси росте за сьомим корпусом. Наче в казці, вони милують погляд з ранньої весни до пізньої осені.
Чим більше мандруємо Україною, тим більше захоплюємося її природною унікальністю та органічними багатствами. Кілька років тому інтернет та ЗМІ зарясніли знімками з так званого Рожевого озера, що на Херсонщині, солоність якого складає 35%.
Усяка місцевість, а гарна тим більше, має свої секрети і легенди, своїх улюблених героїв і міфи про них, що тепер називаються "надуманою" правдою. Дивний і прекрасний острів Джарилгач, що в Херсонській області. Прекрасний природою і чистим морем, тваринами, рослинами, пейзажами, пляжами.
28 квітня цього року минуло 150 років від дня народження видатного українського вченого, професора Варшавського університету, декана механічного факультету Варшавського політехнічного інституту, члена-кореспондента Санкт-Петербурзької академії наук Георгія Феодосійовича Вороного (1868–1908).
Останнім часом українські музеї почали пробуджуватися від хронічної дрімоти, вивчати досвід європейських фахівців та відкривати нові експозиції на розвагу відвідувачам.
Сторінки