З 4 по 10 жовтня цього року світ уже в тридцять четвертий раз відзначив Всесвітній тиждень космосу. Більш ніж у 80 країнах відбулися заходи, присвячені досягненням людства в освоєнні космосу, а також можливостям інтеграції космічних технологій в бізнес-проєкти.
Таку назву має спільна персональна виставка скульптора Володимира Філатова та художниці Аліси Анісімової, що 14 листопада відкрилася в Картинній галереї ім. Г.Синиці в Центрі культури і мистецтв КПІ.
Об'єднати активних освітян, які бажають розвиватися, ділитися здобутками і привносити нове в освітній процес – це було головною метою організаторів семінару "University for teachers" Seminars (UTS).
На початку жовтня виконувач обов'язків завідувача кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій Олексій Кагляк провів першу з циклу відкритих науково-популярних лекцій на запрошення столичного Будинку вчених. Тема першої лекції "Лазерні технології: фантастика чи реальність".
Нещодавно в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася спартакіада, присвячена 125-річчю університету. Спартакіада проводилася за п'ятьма дисциплінами: боулінг, стрітбол, шахи, волейбол і мініфутбол.
Запрошуємо доєднатися до вже традиційного Дня Донора КПІ на користь Київського міського центру крові, звідки ваша кров буде доставлятися тим, хто її найбільше потребує. Донорство є добровільним та безоплатним, але на усіх вас чекатимуть невеличкі приємності від наших партнерів.
У цьому році відзначається знаменна дата – 60 років відтоді, як регбійна команда Київського політехнічного інституту "Політехнік" першою з українських команд узяла участь в офіційних всесоюзних змаганнях: з 2 по 10 серпня 1963 року в Мінеральних Водах, Железноводську, Єсентуках та П'ятиго
Наша газета вже писала про книгу "КПІ. Друге століття. Продовження традицій", що її було видано до 125-річного ювілею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
Рекорд України в номінації "Найбільша кількість розписаних гарячим воском писанок на Говерлі" встановили влітку представники турклубу КПІ "Глобус". Ці вироби-обереги будуть реалізовані на благодійному аукціоні, а виручені кошти переказано на потреби ЗСУ.
Наукова діяльність – інтелектуальна творча діяльність, спрямована на одержання нових знань та (або) пошук шляхів їх застосування, основними видами якої є фундаментальні та прикладні наукові дослідження. (Із Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність")