Кар'єра

Керівник відділу сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку – Центр розвитку кар'єри: Наталія ПОЖАРСЬКА
Адреса: вул. вул. Металістів, 5А, корпус 31, кімната 1-07, 1-18
тел: 204-80-01
E-mail: rabota.kpi[at]gmail.com
Соціальні мережі:

Центр розвитку кар'єри КПІ ім. Ігоря Сікорського був створений в 2003 році, є структурним підрозділом університету і входить до складу Департаменту навчально-виховної роботи. Діяльність Центру направлена на розвиток ділових та партнерських зв'язків між КПІ ім. Ігоря Сікорського та компаніями-працедавцями, здійснення комплексної підтримки в побудові кар'єри здобувачами вищої освіти та випускниками.

Наша місія – підвищити конкурентоздатність здобувачів вищої освіти та випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського на ринку праці, сприяння їх успішному професійному старту та самореалізації.

На інформаційних ресурсах Центру розвитку кар'єри завжди останні новини та гарячі пропозиції (проєкти, вебінари, майстер-класи, хакатони, екскурсії на підприємства тощо), подробиці організації та проведення Ярмарку вакансій, а також актуальні вакансії від провідних компаній України та світу.

З базою Договорів про партнерство та співробітництво з компаніями-партнерами ви можете ознайомитися на сайті Департаменту навчально-виховної роботи.

Навігація по Центру