Шановні батьки та першокурсники!
Вітаємо вас в нашому університеті і бажаємо, щоб роки студенства пройшли корисно, пізнавально і цікаво!
Для того, щоб допомогти першокурсникам зорієнтуватися у всіх аспектах студентського життя та легко вписатися в КПІшну спільноту, ми підготували короткі та інформативні статті з найбільш актуальних питань. Сподіваємось вони будуть вам корисні. У разі виникнення питань, звертайтесь сюди.
- День першокурсника
- Знайомство з університетом
- Знайомство з ДНВР
- Гуртожитки та військомат
- Їдальні та буфети в КПІ ім. Ігоря Сікорського
- Фізичне виховання та секції
- Бібліотека КПІ
- Центр культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського
- Державний політехнічний музей
- Центр консолідації студентів
- Соціальна служба.
- Медичне обслуговування студентів КПІ
- Безпека в КПІ
- Освітній процес
- Студентські стипендії в КПІ
- Академічна мобільність в КПІ
- Гуртки КПІ ім. Ігоря Сікорського
- Відділ сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку – Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського
- Інноваційні проєкти КПІ та ДНВР
- Наукове товариство студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених КПІ ім. Ігоря Сікорського
День першокурсника
Традиційно в останні дні серпня в університеті відбувається День першокурсника - посвята в студентство та занурення в світ Політехніки. Вперше студенти зустрічаються, знайомляться, відбувається єднання всіх факультетів та інститутів на Площі знань в цей святковий день. Першокурсників вітають представники адміністрації університету, факультетів та інститутів, видатні випускники, відбувається урочисте вручення студентських квитків та залікових книжок, як перших документів вже студентського життя, знайомство з університетом та основними засадами його діяльності.
Заходи до Дня першокурсника відбулись і на початку 2020/2021 навчального року, незважаючи на карантин та складну епідеміологічну ситуацію в країні. Змінився формат, змінився час, але незмінним залишилось бажання розповісти про все цікаве в університеті та максимально допомогти адаптуватись першокурсникам до навчання і залучити їх до всіх заходів, які проводяться для їх розвитку та самовдосконалення.
Звернення ректора з нагоди початку нового навчального року
День першокурсника (хроніки)
Знайомство з університетом
Всі заходи мають висвітлюватись коли натискаєш на Знайомство з університетом і як вкладки (коли натискаєш вгорі) і як окремі блоки коли натискаєш власне на сторінці
По всіх блоках короткий текст і посилання на наші телеграф статті, які ми публікували весь семестр на каналі ДНВР (короткий текст можна взяти з постів в телеграмі під рубрикою Коротко про головне)
У вкладці Студенту можуть в принципі повторюватись ті ж посилання, що і тут. Думаю це буде нормально.
Знайомство з ДНВР
Привіт, першокурсники! Уже зовсім скоро почнеться ваше студентське життя і ви нарешті станете повноцінною частинкою КПІшної спільноти. Тож, давайте знайомитись. Ми – Департамент навчально-виховної роботи!
Це ми орієнтували вас протягом року у виборі спеціальності на @vstup_kpi;
провели КПІАбітfest, ТехноАртКПІ, марафон факультетів/інститутів; зустрічали вас при подачі документів та допомагали зорієнтуватися. А тепер ми будемо супроводжувати вас протягом всього навчання. ДНВР – ваш помічник та навігатор у світ КПІ. Ми працюємо для студентів і разом зі студентами.
Дізнайся більше про нас і наші канали. ДНВР опікується питаннями:
- навчання,
- стипендії,
- гуртків та олімпіад,
- організації івентів, хакатонів, конкурсів,
- академічної мобільності,
- волонтерства та психологічної підтримки,
- сприяє розвитку твоєї майбутньої кар’єри,
- та багатьма іншими.
Познайомитись з тими, хто цілодобово супроводжує вас можете тут.
Незважаючи на складні обставини, з якими ми всі зіткнулися – ми підготувати для вас багато всього цікавого і вирішили розпочати ваше знайомство з КПІ ім. Ігоря Сікорського інформаційними статтями, гайдами, презентаціями, які стануть корисними, допоможуть адаптуватися до нового етапу вашого життя та повністю зануритись в багатогранне студентське життя.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Гуртожитки та військомат
Уже зовсім скоро розпочнеться чергова хвиля розміщення. Щоб допомогти вам зорієнтуватися серед КПІшних гуртожитків – підготували кілька гайдів:
Нагадуємо, усім призовникам та військовозобов'язаним першокурсникам необхідно стати на військовий облік, а тим, хто поселяється – завітати до Військово-мобілізаційного відділу:
Гугл-мапа кампуса з відміченими гуртожитками, паспортистами та корпусами.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Їдальні та буфети в КПІ ім. Ігоря Сікорського
Центр студентського харчування охоплює весь кампус – їдальні або буфети є майже у всіх корпусах. У зв'язку з епідеміологічною ситуацією та значним зниженням попиту – у даний період не всі заклади ЦСХ працюють. Наразі, до ваших послуг їдальні у 1-му та 31-му корпусі, буфети у 24-му та 27-му корпусі.
Чому їдальня, а не фастфуд?
- По-перше, у їдальнях КПІ ім. Ігоря Сікорського ви маєте змогу посмакувати страви без поспіху та у затишному приміщенні, а якщо поспішаєте на заняття – завжди можете взяти із собою смачну випічку власного приготування.
- По-друге, у їдальнях за доступними цінами ви будете мати повноцінний обід: перше, друге і компот, які обійдуться дешевше, ніж чіабата чи шаурма.
- По-третє, це набагато швидше та зручніше, ніж готувати вечерю або обід самому. Особливо на тижні очного навчання, коли кожен день розписаний похвилинно.
Ознайомитись з усіма їдальнями та буфетам на території університету, приблизними цінами та меню можете у гайді.
Гугл-мапа кампуса з відміченими їдальнями, що наразі функціонують.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Фізичне виховання та секції
Кафедра фізичного виховання – загальноуніверситетська кафедра, яка проводить практичні заняття та лекційний курс з фізичного виховання зі студентами усіх факультетів/інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського перших та других курсів бакалаврату загальною чисельністю понад 8 тис. осіб.
Заняття проводяться зі студентами 1-го та 2-го курсу раз на тиждень за університетським розкладом. Студенти за своїм бажанням мають змогу вибирати як вид спорту, так і викладача.
Підготували статтю, у якій можна дізнатися про секції, збірні команди, викладачів відповідальних за навчальні відділення (секції) та обрати вид спорту, який підходить саме вам.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Бібліотека КПІ
Бібліотека КПІ – найбільша технічна університетська бібліотека України з величною 40-річною історією, наповнена книгами, освітніми просторами, студентськими ініціативами та, найголовніше, людьми! Бібліотека КПІ – це місце творчості, розвитку та знань. Вона може бути тихою і спокійною, допоможе підготуватись до сесії, а може стати найкрутішим простором для фотозон, зйомок кліпів та серіалів. Бібліотека – це місце, що об’єднує! Коротко про бібліотеку у нашій статті.
Хочете познайомитись ближче, дізнатись як працюють каталоги, як користуватися пошуком, як отримати книжки та багато іншого? Тоді реєструйтесь на онлайн-конференцію з представниками бібліотеки (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail).
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Центр культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського
З початком освітнього процесу у першокурсників з’явилась можливість відвідувати заняття в творчих колективах нашого університету. Що таке Центр культури та мистецтв, чим живе та дихає культурна сфера КПІ, як яскраво можно проводити дозвілля, які творчі студентські колективи займаються на базі ЦКМ.
Мета Центру культури та мистецтв:
- Забезпечення культурного, інтелектуального і духовного розвитку студентської молоді, формування всебічно розвинутих, високоосвічених, здатних до самовдосконалення і самореалізації особистостей.
- Об'єднання найбільш активних та цілеспрямованих студентів, викладачів для формуванні творчих, організаторських, лідерських якостей,загального розвитку інтересів та підвищення соціальної активності.
- Завдання ЦКМ:
- Створення умов для творчого самовдосконалення студентської молоді;
- Виявлення, розвиток та підтримка талановитих і обдарованих студентів;
- Об'єднання за інтересами та створення належних умов для занять в гуртках художньої самодіяльності ;
- Постійний пошук та реалізація ефективних форм і методів культурно-дозвільної діяльності;
- Створення ефективного балансу поміж академічним та суспільним життям.
З переліком творчих колективів ЦКМ можете ознайомитись у статтях:
Хочеш познайомитись та дізнатись більше? Тоді реєструйся на онлайн-конференцію з директором Центру – Галушко Михайлом Михайловичем (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail незадовго до початку, перевірте папку спаму!).
А поки чекаєте зустрічі – перегляньте сторінку ЦКМ у facebook.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Державний політехнічний музей
Державний політехнічний музей при КПІ ім. Ігоря Сікорського – єдиний загальнотехнічний заклад в Україні, який зберігає зразки вітчизняної інженерної думки та пропагує досягнення в галузі науки і техніки. Колекція експонатів музею представляє основні напрямки розвитку вітчизняної науки і техніки, багато з яких є символами ХХ століття для всього людства.
Урочисте відкриття першої черги музейної експозиції відбулося 11 вересня 1998 року – з нагоди 100-річчя Університету. Київський політехнічний інститут завжди пишався своєю історією, яка на сьогодні відтворює вже більше ніж 120 років його існування.
Місією музею, як установи, є: зібрати, показати, розкрити, зберегти. Відповідно, політехнічний музей має відкрити минуле, показати сучасне та акцентувати увагу на майбутньому розвитку вітчизняної науки і техніки в контексті світового прогресу.
Ми підготували для вас вичерпну статтю, з якої ви можете дізнатися про:
- історію створення Державного політехнічного музею,
- місію музею,
- екскурсії та експозиції музею,
- познайомитесь з різноманітними відеоматеріалами про музей та експозиції музею.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Центр консолідації студентів
Центр консолідації студентів (ЦКС) – це структурний підрозділ університету, який входить до складу департаменту навчально-виховної роботи. Мета ЦКС – виявлення талановитої молоді серед студентів університету та створення умов реалізації їх творчих та інтелектуальних здібностей. Тому на базі ЦКС працюють гуртки – зараз це вокальна студія "Натхнення" та студентське об’єднання «BEST Kyiv»
Ми підготували для вас статтю, в якій ви можете більше дізнатися про Центр консолідації студентів, заходи, які організовує ЦКС, де знайти центр та як співпрацювати з центром консолідації для організації заходів.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.
Соціальна служба
Відділ соціально-психологічної роботи – Студентська соціальна служба (далі - Студентська соціальна служба) – це своєрідна платформа для взаємозв’язку університетського загалу. В даний момент команда постійних волонтерів Студентської соціальної служби налічує 27 студентів усіх курсів навчання з різних факультетів/інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського: 2 з ФЕЛ, 2 з ФБМІ, 1 з ТЕФ, 2 з ФТІ, 1 з ММІ, 4 з ФІОТ, 7 з ФБТ, 1 з ПБФ, 2 з РТФ, 1 з ФПМ, 2 з ІХФ та 2 з ФММ.
Місія студентської соціальної служби – допомога студентському загалу у розвитку та підтримці власного потенціалу (розкриттю якого, власне, надто сприяє волонтерська діяльність). Метою діяльності Студентської соціальної служби є соціальний розвиток студентства, психологічна допомога, сприяння активній соціальній позиції молоді. Роботу соціальної служби спрямовано на організацію та проведення соціально-профілактичних, психологічних, благодійних, соціальних, спортивно-оздоровчих та культурно-просвітницьких заходів та реалізацію соціальних проєктів, націлених на формування здорового способу життя та психологічної рівноваги і здоров’я в студентської молоді, залучення студентства до соціального служіння на засадах волонтерської роботи та розвитку в молоді soft skills соціальних навичок).
Студентська соціальна служба активно працює за двома напрямами – волонтерство та психологічна підтримка студентів.
Ми підготували для вас статтю, з якої ви можете дізнатися про мету та місію студентської соціальної служби, історію створення відділу та всі волонтерські проєкти соціальної служби.
А також статтю, з якої ви дізнаєтесь про пссихологів, які працюють в соціальній службі, методики їхньої роботи та зможете записатися на прийом до психолога, який найбільше імпонує.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.
Медичне обслуговування студентів КПІ
Що відбувається зараз?
- Перезавантаження. Студентської поліклініки в тому вигляді, в якому вона була – більше не буде. Наразі робоча група на чолі з проректоркою Наталією Семінською та представниками студентства працює над кількома основними напрямами вирішення цієї проблеми.
Основні напрями роботи:
- Налагодження більш широкої співпраці з Київською міською студентською поліклінікою (КМСП, вул. Політехнічна, 25/29). Для одержання безоплатної медичної допомоги, студенти мають обрати терапевта й укласти з ним декларацію. Подробиці у інтерв'ю з головним лікарем Іриною Собко.
- Залучення приватної клініки до роботи у приміщенні Студентської поліклініки (вул. Академіка Янгеля, 16/2). Зараз ведуться переговори з 4-ма клініками. Розглядається можливість надання цими лікарями як первинної, так і вторинної медичної допомоги, а також поновлення роботи цілодобового аптечного пункту. Орієнтований час завершення робіт – жовтень 2020 року.
- Створення навчально-наукового оздоровчого комплексу «Здоров’я КПІ» на основі медичної бази кафедри біомедичної інженерії ФБМІ (корпус 9, вул. Академіка Янгеля, 16/2 та корпус 24, вул. Верхньоключова, 1/26). Серед пропозицій – відновити роботу санаторію-профілакторію при КПІ, який також увійде до комплексу.
Де студенти КПІ можуть отримати медичну допомогу зараз?
- В КМСП, для цього необхідно заключити декларацію з лікарем-терапевтом в поліклініці.
- Ви зможете звертатися до нього з основними захворюваннями та, якщо є потреба, за його направленнями відвідувати безоплатно вузьких спеціалістів і робити відповідні дослідження.
Звертаємо увагу! Невідкладну допомогу в КМСП надають усім студентам – незалежно від того, підписані в них декларації з лікарями чи ні.
Як підписати декларацію?
- Між КПІ та КМСП підписано меморандум про співпрацю, що передбачає допомогу і підтримку при підписанні декларацій та зворотній зв'язок зі студентами.
- Щоб заключити декларацію треба взяти із собою паспорт/ID-картку, ідентифікаційний код, мобільний телефон та прийти до поліклініки. Адміністрація уже працює над можливістю заповнення декларації на сайті Helsi.me. На жаль, наразі декларацію ще не можна подати ні особисто, ні онлайн. Адміністрація очікує дозвіл від управляючих органів. Як тільки це станеться - ми вас сповістимо окремим постом.
Якщо під час карантину Ви не маєте підписаної декларації з сімейним лікарем і занедужали!
- Ви маєте можливість звернутися за консультацією до спеціаліста, який надавав медичні послуги по вашому інституту/факультету за телефоном реєстратури (044) 204-95-93
- АБО повідомте про свій стан завідувачу гуртожитком, який надасть телефон лікаря. Якщо ви з’їхали з гуртожитку пишіть нам!
Поставити питання головному лікарю напряму можна тут.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Безпека в КПІ
Департамент безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського опікується дотриманням правопорядку на території університету:
- забезпечення належного рівня правопорядку в гуртожитках, навчальних корпусах і на території університету;
- здійснення охоронних заходів;
- профілактика й попередження злочинів і правопорушень.
Ми підготували для вас статтю, з якої ви дізнаєтесь про Департамент безпеки, його керівництво, контакти для зв'язку і, найголовніше, екстрені номери телефонів, які допоможуть вам в разі, коли ви стали свідком правопорушення.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Освітній процес
Нарешті почався освітній процес у першокурсників. Що очікує студентів найближчим часом? Що таке ІНП, РСО, поточний контроль/ календарний/ семестровий контроль, як будуть оцінюватись результати навчання, причини відрахування та інше – коротко про все це читай у нашій статті.
Усіма цими питаннями опікується Відділ навчально-виховної роботи. Хочеш познайомитись та дізнатись більше?
Тоді реєструйся на зум-конференцію з керівником відділу Хижняк Тетяною Андріївною (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail).
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Студентські стипендії в КПІ
Відділ стипендіального забезпечення КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідає за дотримання чинного законодавства з питань стипендіального забезпечення студентів, а саме:
- оприлюднення рейтингу успішності студентів;
- призначення академічних, соціальних, іменних та персональних стипендій як державного рівня, так і від компаній-партнерів КПІ
- питаннями соціального захисту та матеріального забезпечення студентів з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування,
- здійснює облік пільгових категорій студентів.
Підготували для вас основні корисні статті по ВСЗ:
- Як отримати академічну стипендію?
- Як оформити соціальну стипендію?
- Академічна стипендія 1 курсу
- Соціальна стипендія 1 курсу
- Як дистанційно оформити банківську картку старшим курсам?
Хочете познайомитись та дізнатись більше? Тоді реєструйтесь на онлайн-конференцію з керівником відділу Драник Ольгою Миколаївною (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail незадовго до початку, перевірте папку спаму!).
А поки чекаєте зустрічі – перегляньте інтерв'ю з начальником відділу.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Академічна мобільність в КПІ
Відділ академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідає за інформаційну підтримку та документосупровід серед студентів та викладачів, а саме:
- інформування та консультування про програми академічної мобільності;
- координація програм академічної мобільності;
- розвиток співпраці з українськими та закордонними університетами;
- організація інформаційних заходів, спрямованих на популяризацію програм академічної мобільності у КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Ознайомитись з умовами та особливостями участі в програмах академічної мобільності можете в гайді, а також переглянути відгуки студентів-учасників у плейлисті Youtube.
Хочете познайомитись та дізнатись більше? Тоді реєструйтесь на онлайн-конференцію з керівником відділу Ольгою Демиденко (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail незадовго до початку, перевірте папку спаму!).
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Гуртки КПІ ім. Ігоря Сікорського
За останні пів року кількість гуртків для студентів у нашому університеті значно зросла: наразі активно працюють більше сотні гуртків на будь-який смак. Це не дивно, адже робота в гуртках навчає креативно мислити, вирішувати нестандартні задачі, працювати в команді та допомагає всебічно розвиватися. В університетських гуртках ви зможете відкрити нові грані свого таланту, попрацювати на сучасному обладнанні, зарекомендувати себе на міжнародному рівні та стати безпосереднім учасником найновітніших розробок.
У наших гайдах гуртки розділені по факультетах/інститутах, але більшість з них працюють на загальноуніверситетському рівні і радо чекають на вас. Гуртки в КПІ ім. Ігоря Сікорського поділяються за напрямами:
- гуртки наукового спрямування,
- гуртки інженерного спрямування,
- гуртки соціогуманітарного спрямування.
Якщо ви не можете обрати, а ваші очі розбіглися від такої кількості гуртків – ми розробили гугл-форму яка допоможе звузити коло пошуку і підібрати те, що підходить саме вам. А про декілька гуртків ми зняли відеоролики і розповіли про їх роботу у статті.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Відділ сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку – Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського
Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського є структурним підрозділом університету і входить до складу Департаменту навчально-виховної роботи.
Мета Центру розвитку кар’єри:
- Розвиток ділових та партнерських зв’язків між КПІ ім. Ігоря Сікорського та компаніями-працедавцями, здійснення комплексної підтримки в побудові кар’єри здобувачами вищої освіти та випускниками.
- Підвищити конкурентоздатність здобувачів вищої освіти та випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського на ринку праці, сприяння їх успішному професійному старту та самореалізації.
Основними напрямами роботи Центру є:
- Інформаційна робота — інформування студентів про працедавців, відкриті вакансії, програми стажувань, проходження практики, організація та проведення масових заходів (Ярмарки вакансій, презентації, тренінги, вебінари, майстер-класи та ін.)
- Консультаційна робота — зустрічі та консультації студентів з представниками компаній/організацій, допомога при складанні резюме, рекомендації щодо пошуку робочого місця та проходження співбесіди.
- Профорієнтаційна робота — ознайомлення студентів з професіями та сучасними тенденціями на ринку праці, проведення екскурсій на виробництво, спрямування на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння відповідними навичками, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.
Цікаві статті від Центру:
Сайт Центру з актуальними вакансіями та Центр у соціальних мережах:
Хочете познайомитись та дізнатись більше? Тоді реєструйтесь на онлайн-конференцію з керівником відділу Пожарською Наталією (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail незадовго до початку, перевірте папку спаму!).
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Інноваційні проєкти КПІ та ДНВР
КПІ ім. Ігоря Сікорського відомий по всій Україні та закордоном не тільки підготовкою крутих спеціалістів і високим рівнем навчання, а й своїми проєктами, які допомагають талановитій молоді розвиватися та розкривати свої можливості.
Sikorsky-Challenge – фестиваль інноваційних проєктів. Одна з найважливіших щорічних подій у сфері інноватики України.
Департамент навчально-виховної роботи (ДНВР) – це не тільки організація навчання, календарні контролі, сесії, допомога студентам з їхніми поточними проблемами. ДНВР – це ще й круті загальноуніверситетські, всеукраїнські та міжнародні проєкти, які популяризують науку, інженерію, соціальну свідомість, командну роботу, допомагають працевлаштуватися за спеціальністю та підвищують імідж КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Ми підготували для вас багато матеріалу і хочемо познайомити з основними проєктами, над якими працює наша команда протягом всього року.
- KPI-OPEN – одне з найбільших змагань з програмування в світі, метою якого є створення умов для підвищення рівня підготовки та оцінки рівня знань студентів з програмування, а також покращення результативності виступів українських команд в олімпіадах різного рівня.
- ТехноАртКПІ – фестиваль, який проводиться з метою популяризації досягнень науки в нашій країні, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету та престижу науки в Україні.
- КПІАбітFEST – день відкритих дверей у новому форматі, дає змогу познайомитися з університетом, факультетами/інститутами та кафедрою, їхнім життям, а також отримати відповіді на актуальні питання вступу.
- Ярмарок вакансій – захід, спрямований показати студентам, які можливості відкриються перед ними після закінчення університету, та змотивувати їх на старанне навчання, а роботодавцям – познайомитись зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського.
- День донора – благодійна акція з донорства крові проводиться в КПІ студентською соціальною службою з 2008-го року для популяризації соціальної свідомості.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.
Наукове товариство студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених КПІ ім. Ігоря Сікорського
Наукове товариство студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених КПІ ім. Ігоря Сікорського — асоціація, що підтримує науку в усіх її проявах.
Місія НТСА — створення сприятливого середовища для розвитку науковців до світового рівня в КПІ ім. Ігоря Сікорського
Цільова аудиторія НТСА — активні молоді люди, які прагнуть розширити коло власних інтересів та отримати нові знання.
Основні завдання НТСА КПІ:
- сприяння формуванню умов для розкриття наукового і творчого потенціалу студентів, аспірантів і молодих учених;
- пошук і підтримка талановитих дослідників серед студентів, аспірантів і молодих учених, надання їм усебічної підтримки;
- сприяння формуванню особистості дослідника, сучасного вченого з широким демократичним світоглядом;
- організація і розвиток міжвузівського і міжнародного наукового і культурного співробітництва;
- інформаційна та видавнича діяльність.
Ми підготували для вас статтю, з якої ви дізнаєтесь більше про НТСА, їхню місію, завдання та секції.
Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.