Як народився "РаніоПак": інновація з ароматом хмелю
Міжнародний форум "Інновації в медичній інженерії" і конкурс стартапів став важливою подією в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Журі розглянуло 58 амбітних проєктів, які відповідають запитам військових щодо реабілітації та актуальних медичних викликів. Кращі з них отримали підтримку партнерів та можливість потрапити у фінал XIV Міжнародного фестивалю Sikorsky Challenge 2025.
Воркшоп з обчислювальних методів в системній інженерії на ФЕА
На початку червня у приміщеннях кафедри автоматизованих електромеханічних систем та електроприводу (АЕМСП) факультету електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського в очному режимі відбувся Другий міжнародний воркшоп з обчислювальних методів в системній інженерії (2nd International Workshop on Computational Methods in Systems Engineering), присвячений використанню різноманітних обчислювальних методів, моделей та програм для дослідження динамічних систем. Воркшоп було організовано з метою обміну ідеями та напрацюваннями, присвяченими оптимальному розв'язанню складних інженерних завдань в електричній інженерії та супутніх галузях.
Студентка НН ІАТЕ Тетяна Гаврилюк про творчість, математику і страх
Щорічний конкурс "Таланти КПІ" є помітною подією в мистецькому житті КПІ ім. Ігоря Сікорського. Роботи, представлені тут, як правило, вирізняються досконалістю і довершеністю. Часом, розглядаючи їх, і не подумаєш, що створили їх не професійні митці – художники, майстри декоративно-прикладного мистецтва, фотохудожники, а талановиті аматори – студенти, науковці, працівники університету. Є чимало авторів, чиї імена зустрічаються в переліку переможців конкурсу рік у рік. Це свідчить про їхню зростаючу майстерність, прагнення вдосконалюватися та радувати поціновувачів і прихильників новими витворами.
Наука без кордонів: участь студенток ФМФ у програмах академічної мобільності
Стратегія розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського передбачає підвищення рівня академічної мобільності студентів і викладачів через програми міжнародних обмінів, літні школи, стажування тощо. Це один із пріоритетних напрямів діяльності університету задля поглиблення інтернаціоналізації та інтеграції учасників освітнього процесу в міжнародний освітньо-науковий простір, підвищення якості освіти та ефективності наукових досліджень, а також забезпечення конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.
Нова послуга бібліотеки КПІ "Стюард даних"
У березні 2025 року Науково-технічна бібліотека КПІ запропонувала дослідникам нову послугу "Стюард даних" . Її впровадження стало можливим завдяки участі КПІ ім. Ігоря Сікорського у проєкті Erasmus+ Open4UA – Відкрита наука для системи вищої освіти.
Бібліотечка газети «Київський політехнік»
Бібліотечка газети «Київський політехнік» надає читачам доступ до книжкових видань, підготовлених співробітниками редакції та дописувачами газети. Деякі з них вже вийшли друком на папері, інші поки що можна прочитати лише в електронному варіанті. Це книжки з історії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», біографії великих науковців, збірки публікацій газети різних років з різноманітної тематики тощо. Редакція газети планує час від часу поповнювати бібліотечку. Про нові надходження ми повідомлятимемо в газеті та на її Інтернет-сторінках.