Скульптор Олександр Кузьмін: його творчість і твори в КПІ

Київський скульптор Олександр Анатолійович Кузьмін належить до тих митців, які впевнено працюють не лише з глиною, бронзою та каменем, але й використовують дерево, зварні сталеві елементи, мармур, срібло, полімер, гіпс тощо.  Це допомогло йому сформувати власний творчий почерк і в кожному новому творі втілювати своє ставлення до теми, поєднувати сучасне  бачення з класичним звучанням композиції.

Міжнародні семінари з міждисциплінарної проблематики та сталого розвитку

У липні 2024 року завершилася реалізація спільного міжнародного європейського проєкту, у межах якого було проведено 8 семінарів "Науковці зустрічаються з науковцями. Розмови за кавою по середах" (англ. Seminar Series titled "Scientists Meet Scientists. Wednesday Coffee Talks"), присвячених здебільшого проблемам мультидисциплінарності соціально-економічного, еколого-кліматичного зрізів і цифровізації суспільства. Проєкт стартував у жовтні 2023 року і КПІ ім. Ігоря Сікорського брав у ньому активну участь. Фахівці нашого університету представляли економічний вимір сталого розвитку.

Незабаром у гуртожитках КПІ з`являться поштомати

У КПІ ім. Ігоря Сікорського буде встановлено поштомати української компанії "Нова пошта". Як відомо, ця компанія є лідером експрес-доставки поштових відправлень в України як за обсягами, так і за швидкістю доставки.

Ярославу Микитовичу Корнієнку – 75!

Завідувач кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв (МАХНВ) інженерно-хімічного факультету з 2000 по 2021 роки, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України Ярослав Микитович Корнієнко 6 вересня відзначив своє 75-річчя!

Літня школа «Штучний інтелект 2024: сьогодення і майбутнє»

Як використовувати з користю сучасні нейротехнології, створювати великі мовні моделі, а також нові формати інформаційного контенту та застосовувати штучний інтелект (або, як тепер частіше кажуть, ШІ) для розв'язання практичних завдань?

Анастасія Сидоренко. Міцніють паростки майбутнього

Міжнародна освітня програма "Насіння для майбутнього", зорганізована компанією "Huawei", зібрала цьогоріч у Римі 150 студентів із 23 країн. Основними темами події стали: інновації, диджиталізація, сталий розвиток і  підприємництво. Серед учасників було й п'ятеро талановитих студентів із п'яти провідних українських університетів. Київську політехніку представляла четвертокурсниця РТФ Анастасія Сидоренко.

🎥 Вересень, КПІ, фестиваль "Японська осінь"

"Ділові та культурні відносини між Україною й Японією продовжуються та мають успіх", –  спільна  думка заступника Міністра освіти і науки України Андрія Вітренка, ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Анатолія Мельниченка та Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Мацуда Кунінорі, що червоною ниткою проходила під час їхніх виступів на відкритті триденного благодійного фестивалю "Японська осінь", який пройшов у КПІ з 13 по 15 вересня.