Міжнародний рік хімії - 2011
Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй, відзначаючи, що розуміння людиною матеріальної сутності світу засноване, зокрема, на знаннях у галузі хімії, та підкреслюючи, що поширення знань про хімію є надзвичайно важливим для вирішення таких проблем, як зміна клімату, забезпечення надійних джерел води, продовольства і енергії, підтримання здорового стану довкілля в інтересах благополуччя усіх людей, проголосила 2011 рік Міжнародним роком хімії.
Кисельова Ольга Геннадіївна. Велика наука робиться на стику дисциплін
Молодий науковець Ольга Геннадіївна Кисельова – на ММІФ людина відома. Вона працює в групі науковців, причетних до формування нової галузі науки й освіти на межі інженерно-технічних і медико-біологічних наук, спрямованої на розробку конкурентоспроможної імпортзамінюючої медичної техніки, штучних органів і біоматеріалів, комп'ютерних програм, технологій їх застосування, а також впровадження інформаційних технологій у систему охорони здоров'я України. Коло наукових інтересів О.Г.Кисельової є широким та багатогранним.
Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт: "Пам'ятайте про шевченкового козака…"
Про козака Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джон Френсіс Теффт згадав у своєму виступі для студентів і викладачів НТУУ "КПІ" 27 квітня. Згадав невипадково, хоча лекція його була присвячена питанням, на перший погляд, достатньо далеким від української історії – розвитку громадянських свобод. Називалася вона "Демократія та чому вона настільки важлива для України". Отже, той козак пішов світ за очі щастя шукати, але знайшов лише тугу за батьківщиною і сум при погляді на журавлині ключі, що летять до рідного краю.
Українсько-німецька конференція з машинобудування
13-14 квітня в нашому університеті проходила Перша українсько-німецька конференція з машинобудування "Новітні матеріали та технології в машинобудуванні – 2011", яка була організована Спільним українсько-німецьким факультетом машинобудування (СУНФМ) НТУУ "КПІ" та Магдебурзького університету ім. Отто фон Ґеріке (ОфГУ) за участю Українсько-німецького центру НТУУ "КПІ" та Спілки інженерів-механіків НТУУ "КПІ".