Молодий науковець Ольга Геннадіївна Кисельова – на ММІФ людина відома. Вона працює в групі науковців, причетних до формування нової галузі науки й освіти на межі інженерно-технічних і медико-біологічних наук, спрямованої на розробку конкурентоспроможної імпортзамінюючої медичної техніки, штучних органів і біоматеріалів, комп'ютерних програм, технологій їх застосування, а також впровадження інформаційних технологій у систему охорони здоров'я України. Коло наукових інтересів О.Г.Кисельової є широким та багатогранним. Об'єднання таких сфер, як інформаційні технології, математика й науки про життя, дало можливість проводити дослідження та розвивати нові напрями в біологічній та медичній інформатиці й кібернетиці, біомедичній інженерії.
О.Г. Кисельова народилася в Києві, навчалася у фізико-математичному ліцеї №208, ще з 9-го класу готувалася до вступу в НТУУ "КПІ", потім стала студенткою кафедри систем автоматизованого проектування ФЕЛ, де в 2005 р. отримала диплом магістра комп'ютерних наук з відзнакою. Ще студенткою виявляла схильність до науково-дослідної роботи і завдячує цьому всьому колективу кафедри САПР (нині – кафедра системного проектування ІПСА). Сьогодні Ольга Геннадіївна продовжує науковий пошук під керівництвом д.б.н. Є.А.Настенка, проф. В.П.Яценка та декана ММІФ проф. В.Б.Максименка.
Саме під час навчання О.Г.Кисельової на ФЕЛ почав формуватися новий факультет – міжуніверситетський медико-інженерний, де Ольга Геннадіївна почала свою науково-педагогічну діяльність та успішно працює й дотепер, пройшовши шлях від асистента до старшого викладача, заступника декана з міжнародного співробітництва, заступника завідувача кафедри лікувально-діагностичних комплексів, члена вченої ради ММІФ, стала молодим викладачем-дослідником – 2010. Викладає курс лекцій і лабораторних робіт з дисципліни "Технологія програмування та створення програмних продуктів", керує дипломними роботами студентів. У роботі вона максимально гармонійно поєднує інженерну, інформаційну та медико-біологічну складові з метою підготовки майбутніх фахівців, здатних відповідати вимогам сучасного суспільства.
Ольга Геннадіївна є членом організаційно-програмного комітету міжнародної конференції "Біомедична інженерія і технологія", яка щорічно проводиться на ММІФ, та міжнародної конференції "Віртуальні прилади в біомедицині", яка щороку проходить на базі кафедри медичних технологій факультету наук про здоров'я Клайпедського університету (Литва). Для студентів та співробітників ММІФ щороку організовує та проводить семінари з міжнародною участю з методів розробки та впровадження віртуальних технологій в освітній процес та науково-дослідні роботи в галузі біомедичних досліджень. Протягом трьох років вона організовувала та проводила літню школу "Віртуальні технології в біомедицині" для студентів ММІФ на базі Клайпедського університету в Литві. У 2009 році лабораторія віртуальних технологій, відповідальною за яку є О.Г.Кисельова, посіла третє місце в огляді-конкурсі аудиторного фонду та навчальних приміщень НТУУ "КПІ".
О.Г.Кисельова протягом останніх 4 років була відповідальним виконавцем двох міжнародних проектів з Литовською Республікою, що фінансувалися МОН України, двічі стипендіаткою німецької служби академічних обмінів та проходила практику в ТУ м. Дрездена (Німеччина), стала лауреатом багатьох конкурсів на кращу доповідь на міжнародних конференціях в Україні та за кордоном. Cтажувалася в лабораторії біохімії Інституту гігієни м. Вільнюс (Литва) та в лабораторії віртуальних і медичних технологій Клайпедського університету (Литва). О.Г. Кисельова є автором 80 наукових праць, двох заявок на винахід. Крім того, О.Г. Кисельова є відповідальним виконавцем від ММІФ по співпраці з компанією "J. ir A. Romanovu", яка є партнером компанії National Instruments (США) в країнах Балтії, а також виконавцем спільного договору між ММІФ та компанією Materialise (Бельгія). Нові знання вона відразу використовує в навчальному процесі та застосовує в науковій роботі.
Студенти, які працюють під її керівництвом, неодноразово були відзначені дипломами за свої доповіді та наукові розробки на багатьох конференціях в Україні, Литві, Росії, а їх наукові дослідження опубліковано у фахових виданнях та матеріалах конференцій.
Тож побажаймо молодому енергійному викладачу-досліднику О.Г.Кисельовій нових наукових здобутків і успішних вихованців!