🎥 Європейські дипломи – магістрам КПІ

Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам ФЛ та ФІОТ відбулася 7 липня в залі засідань Вченої ради. Уперше в стінах КПІ молоді фахівці отримували дипломи, додатки до дипломів та додатки міжнародного зразка. Це ще один крок на шляху до впровадження Болонської системи в стінах університету.

Прийом делегації компанії “Роберт Бош Гмбх” Інформація КП

15 червня 2010 року в НТУУ «КПІ» відбувся прийом делегації компанії «Роберт Бош Гмбх» на чолі з членом правління компанії «Р. Бош Гмбх» Рудольфом Кольмом.

Хай вам щастить, захисники Вітчизни! [випуск молодих офіцерів в ІСЗЗІ]

26 червня 2010 р. відбувся черговий випуск молодих офіцерів в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації, уже четвертий в його історії. Традиційно урочистості пройшли на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”.

Бар’яхтар Віктор Григорович. ВІТАЄМО із ювілеєм!

Видатний український учений, один із організаторів і перший декан фізико-математичного факультету НТУУ “КПІ” академік НАН України Віктор Григорович Бар’яхтар народився 9 серпня 1930 року. У 1953 р. з відзнакою закінчив Харківський державний університет. У 1959 р.

Круглий стіл “Трансфер технологій в Україні, практика та перспективи”

2 червня 2010 року в Науковому парку “Київська політехніка” було проведено круглий стіл на тему “Трансфер технологій в Україні, практика та перспективи”, організатором якого виступив Український науково-технологічний центр.

Ефективно керувати енергоживленням

Результатом восьмирічного наукового пошуку творчого колективу у складі співробітників кафедри промислової електроніки НТУУ “КПІ” д.т.н. Ю.С.Петергері й к.т.н. Т.А.Хижняк та співробітників Інституту електродинаміки НАН України  к.т.н. І.В.Блінова й м.н.с. В.В.Чопика стала наукова праця “Теорія та засоби побудови енергоефективних систем керування електроживленням локальних об’єктів”, подана на здобуття щорічної премії Президента України для молодих учених у 2010 році.

 Метою роботи є розробка теоретичних засад та впровадження на практиці енергоефективних систем керування електроживленням локальних об’єктів і створення на цій основі від­повідних алгоритмів і систем керування.