Номер 1 газети "Київський політехнік" за 2010 рік

Брати Касяненки: політ крізь морок часу

КПІ - 1917. Одномісний  винищувач з крилами «КПІ-5» (неофіційна назва «Торпеда»)

Історія знає чимало родинних «дуетів», які залишили яскравий слід у науці й техніці. Їм встановлено пам’ятники, їхні портрети друкуються на сторінках шкільних підручників, про них пишуть книжки і знімають кінофільми.

Радяться науковці України і Росії [Російсько-український сегмент Світової системи даних]

В НТУУ «КПІ» 8 грудня 2009 року відбулося засідання Ради Російсько-українського сегменту Світової системи даних Міжнародної ради з науки (World Data System of International Council for Science).

Підкорення наукових кордонів [участь членів НТСА у міжнародних молодіжних освітніх та наукових заходах]

Колектив КПІ. Наукове товариство студентiв та аспiрантiв НТУУ "КПI", 2009

Уже традиційно кожного року найактивніші члени Наукового товариства студентів і аспірантів беруть участь у різноманітних міжнародних молодіжних освітніх та наукових заходах – конференціях, семінарах, зльотах, які стають вікном у великий світ великої науки для починаючих науковців, і в одночас – к

Cтипендіатка Президента ­України з ММІФ [Олена Пунщикова]

Фото. Пунщикова Олена

Олена Пунщикова навчається на шостому курсі ММІФ (кафедра біомедичної інженерії) і вже вдруге стає стипендіаткою Президента України. Олена  каже, що обирала вуз без жодних вагань, адже КПІ є найкращим університетом України не лише для неї, а й для багатьох студентів.

Винославський Василь Миколайович. До 90-річчя від дня народження.

Photo. Vynoslavskiy Vasiliy Mykolayovich

14 січня 2010 року виповнюється 90 років з дня народження заслуженого працівника вищої школи УРСР, лауреата Державної премії України, професора Василя Миколайовича Винославського, який протягом багатьох років був деканом гірничого та факультету гірничої електромеханіки і автоматики Київського пол

Ярмарок вакансій «Робота для тебе» 2009

2009.11.11 Ярмарок вакансій «Робота для тебе»

Такий транспарант прикрашав 11 грудня вхід до 18-го корпусу. Сюди жваво прямували студенти, адже з попередніх подібних заходів знали, що на другому поверсі їх чекають зацікавлені представники вітчизняних та зарубіжних компаній, щоб поінформувати про наявні вакансії, умови роботи і навчання.

Мужність, краса та інтелект – це регбі [до завершення сезону 2009 року збірної команди університету з регбі]

2009.11.30 Вручення золотих медалей чемпіонів України студентам-регбістам

НТУУ “КПІ” – це унікальний вищий навчальний заклад, де створено умови  не тільки для підготовки висококваліфікованих учених та інженерів, а й для творчого, естетичного, фізичного і культурного розвитку особистості.

Українсько-польський академічний форум

2009.12.10-12 Українсько-польський академічний форум

Українсько-польський академічний форум, зорганізований Міносвіти і науки України, Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща (РП), НТУУ «КПІ», Польською освітянською фундацією «PERSPEKTYWY» за підтримки Посольства РП в Україні та Посольства України в РП, пройшов 10-12 грудня в НТУУ «КП

Всеукраїнська студентська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні" 2009

2009.12.09-12  Всеукраїнська студентська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні"

Так називалася Всеукраїнська студентська олімпіада, зорганізована ММІ, що відбулася в НТУУ “КПІ” з 9 по 12 грудня згідно з наказом МОН №1038.