Номер 6 газети "Київський політехнік" за 2019 рік

Київський політехнік, 2019, №6 (у .pdf форматі)

Київський політехнік, титульна сторінка, 2019, 6 номер

Вийшов з друку 6 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2019 рік.

Наука має бути державним пріоритетом і престижною сферою суспільства. Зі звіту проректора з наукової роботи М.Ю. Ільченка про роботу у 2018 р.

Показники публікаційної активності КПІ ім.Ігоря Сікорського за даними Scopus

Актуальність, затребуваність та використання розробок університету щорічно відзначалися Державними преміями України в галузі науки і техніки.

В Київській політехніці "Тиждень промислової електроніки"

2019.02.13 В Київській політехніці "Тиждень промислової електроніки"

В урочистій атмосфері 13 лютого 2019 р. відбулося підписання рамкової угоди про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Політехнічним інститутом м. Сетубал.

Астероїд Рюгу – ще одна космічна адреса розробок київських політехніків

Модуль MASCOT на астероїді Рюгу

На адресу КПІ ім. Ігоря Сікорського надійшов лист від директора Інституту космічних систем Німецького центру авіації та космонавтики (DLR) Андреаса Ріттвегера такого змісту:

"Ректору КПІ ім. Ігоря Сікорського проф. Згуровському М.З.

Премія Президента України 2018 – науковцям ФТІ

За роботу "Моделі та методи кібернетичного захисту конфіденційної інформації в інформаційно-комунікаційних системах" молодим ученим – к.т.н., доцентам Дмитру Прогонову (кафедра ФТЗЗІ), Сергію Яковлєву (кафедра ММЗІ), Олексію Барановському (кафедра ІБ) присуджено Премію Президента України 2018 року.

Фільтр для глибокого очищення води

Проблема забезпечення якісною питною водою є вкрай актуальною як для України, так і для більшості країн світу. На сьогодні існує велика кількість методів для очищення води.

Від українців – з любов'ю

Україна, Полтава, Пам'ятник свині і поросяткам  біля головного корпусу Полтавського НДІ свинарства імені О.В.Квасницького

У перші роки незалежності амбітний дитячий журнал, очевидно, у пошуках символу видання, провів масштабне опитування серед дітей та батьків: яка тварина найвідоміша та найбільш поширена в Україні. З величезним відривом було названо свинку.

Володимир Шимкович: фахівець з нейромережевих систем управління

В.Шимкович

Серед переможців університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2018" названо і науковця з ФІОТ Володимира Шимковича

На засіданні Вченої ради: 11.02.2019

Кампус КПІ, Мурал на фасаді Центру Культури і мистецтв, автор - https://www.instagram.com/iryna.on/

Вчена рада розглянула звіт робочої групи з питань розвитку майнового комплексу університету в період з 1972 по 2019 рр., з яким виступив Сергій Огінський.

Про звіт робочої групи з питань розвитку майнового комплексу університету

На засіданні, яке відбулося 11 лютого 2019 р., Вчена рада КПІ ім. Ігоря Сікорського розглянула "Звіт робочої групи з питань розвитку майнового комплексу університету в період з 1972 по 2019 рр.", з яким виступив Сергій Огінський – уповноважена особа з питань внутрішнього аудиту університету.

2019.02.14 Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Корейської Республіки в Україні Лі Янг Гу

Ректор КПІ ім.Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський 14 лютого отримав нагороду Посольства Корейської Республіки в Україні «За вагомий внесок у розвиток відносин між Республікою Корея та Україною і встановлення міцних підвалин для забезпечення подальшої кооперації».