Номер 7 газети "Київський політехнік" за 2016 рік

Київський політехнік, 2016, № 7 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 7 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2016 рік.

Філіппова Марина В'ячеславівна - викладач-дослідник з ПБФ

Філіппова Марина В'ячеславівна

Започаткований близько десяти років тому університетський конкурс "Молодий викладач-дослідник" щороку називає нових молодих науковців, які здобувають собі ім'я у вітчизняному й міжнародному науковому середовищі.

Аріна Черінько представляє бібліотеку в мережі

Аріна Черінько

Без перебільшення, молодь нині "живе" в соціальних мережах. Тут навчаються, спілкуються, знаходять роботу та відповіді на безліч запитань, врешті-решт знайомляться і хіба що не одружуються.

Маркіна Ольга Миколаївна. Майбутнє пов'язує з КПІ

Маркіна Ольга Миколаївна

Уже десять років працює на кафедрі аналітичних та екологічних приладів і систем ПБФ Ольга Миколаївна Маркіна, яка торік стала переможцем конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2015". Вона вихованка Київської політехніки. У 2006 р.

Тетяна Чекараміт - стипендіатка ректора з ФСП

Тетяна Чекараміт

Серед іменних стипендіатів факультету соціології і права є й ім'я Тетяни Чекараміт – студентки 6-го курсу. Вона сумлінно навчається, цікавиться науковими розвідками.

Тукіна Тетяна Андріївна. Робота приємна та необхідна

Тукіна Тетяна Андріївна

Соціальний працівник, працівник-вихователь – це не професія, це покликання, яке під силу не кожній людині. Вони непомітні в повсякденні, але їх робота вимагає величезної самовіддачі, людяності та безмежної доброти.

Бориченко Олена Володимирівна - фахівець з енергетичного менеджменту

Бориченко Олена Володимирівна

Увесь світ захоплюється посмішкою Мони Лізи. Мабуть тому, що вони не бачили, як уміють посміхатися жінки Київської політехніки. Що не кажіть, а нашим чоловікам таки пощастило мати поряд розумних, талановитих і напрочуд гарних колег.

Турбуються про здоров'я студентів

Колектив поліклінічного відділення КПІ

Йде весна. А з нею і свято краси, ніжності, щирості, свято жінки-матері, жінки-трудівниці, жінки – продовжувачки роду людського на Землі.

Про Матір...

Таланти КПІ 2015. Мальви, Залевська О.В. ФМФ, кафедра нарисної геометрії та комп'ютерної графіки

Професор кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ, доктор фізико-математичних наук Ніна Опанасівна Вірченко працює в КПІ більше 40 років.

Кулик Ганна Миколаївна вишивала узори свого життя

Ганна Миколаївна Кулик

Це саме про Ганну Миколаївну Кулик, доцента ФМФ. Родом вона з Івано-Франківщини – краю самобутніх народних майстрів та вишивальниць. Першою вишивкою 5-річної Ганнусі стала простенька трояндочка на шматку старого простирадла.

Науковець, викладач... і просто чарівна жінка

Лариса Сергіївна Глоба

Це сьогодні Лариса Сергіївна Глоба, завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних мереж Інституту телекомунікаційних систем, доктор технічних наук, професор відома не тільки в НТУУ "КПІ", а й у широких наукових колах нашої держави та багатьох зарубіжних країн.

Мірошниченко Юлія Сергіївна. Стипендіатка, волонтерка, викладач-дослідник

Мірошниченко Юлія Сергіївна

Краща частина колективу нашого університету – талановиті, розумні та напрочуд гарні жінки. І говоримо про них не лише з нагоди свят.

Вітаємо із 8 березням!

Таланти КПІ 2007. Миронюк Євгенія. ВПІ, ЗГ-71 | Мадонна з немовлям

Чи написали би письменники стільки романів, не маючи справжнього кохання? Чи було б зроблено стільки відкриттів ученими, якщо поруч з ними не було б коханої жінки? Відповідь однозначна – ні!

Трус Інна Миколаївна зберігає довкілля

Трус Інна Миколаївна

Звично користуючись благами цивілізації, часто не задумуємося про збереження ресурсів, які дає нам Земля. Тож дослідження у галузі охорони довкілля, що їх виконують на кафедрі екології та технології рослинних полімерів (Е та ТРП) ІХФ, є вельми важливими і затребуваними.

Гнітецька Тетяна Віталіївна. Акварелі з виставки

Тетяна Віталіївна Гнітецька

За підсумками мистецького конкурсу "Таланти КПІ" кращими визнали живописні роботи доцента кафедри нарисної геометрії і комп'ютерної графіки Т.В.Гнітецької. Свої полотна Тетяна Віталіївна демонструє в КПІ вже кілька років поспіль.

Графіка, що оживає

Юля та Аня Майовецькі

Осіння виставка "Таланти КПІ" порадувала різноманіттям тем і жанрів. Зокрема, увагу відвідувачів привернули малюнки, виконані студентками 6-го курсу ІХФ Юлею та Анею Майовецькими.

Їм аплодував Київ

Колектив КПІ. Народний ан­сам­бль народного тан­цю КПІ "Полі­тех­нік"

Так колеги та численні вболівальники говорять про недавній виступ Народного ан­сам­блю народного тан­цю КПІ "Полі­тех­нік" на міському огляді-конкурсі народної творчості, де наші танцюристи посіли перше місце.