Започаткований близько десяти років тому університетський конкурс "Молодий викладач-дослідник" щороку називає нових молодих науковців, які здобувають собі ім'я у вітчизняному й міжнародному науковому середовищі.
Без перебільшення, молодь нині "живе" в соціальних мережах. Тут навчаються, спілкуються, знаходять роботу та відповіді на безліч запитань, врешті-решт знайомляться і хіба що не одружуються.
Уже десять років працює на кафедрі аналітичних та екологічних приладів і систем ПБФ Ольга Миколаївна Маркіна, яка торік стала переможцем конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2015". Вона вихованка Київської політехніки. У 2006 р.
Серед іменних стипендіатів факультету соціології і права є й ім'я Тетяни Чекараміт – студентки 6-го курсу. Вона сумлінно навчається, цікавиться науковими розвідками.
Соціальний працівник, працівник-вихователь – це не професія, це покликання, яке під силу не кожній людині. Вони непомітні в повсякденні, але їх робота вимагає величезної самовіддачі, людяності та безмежної доброти.
Увесь світ захоплюється посмішкою Мони Лізи. Мабуть тому, що вони не бачили, як уміють посміхатися жінки Київської політехніки. Що не кажіть, а нашим чоловікам таки пощастило мати поряд розумних, талановитих і напрочуд гарних колег.
Професор кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ, доктор фізико-математичних наук Ніна Опанасівна Вірченко працює в КПІ більше 40 років.
Це саме про Ганну Миколаївну Кулик, доцента ФМФ. Родом вона з Івано-Франківщини – краю самобутніх народних майстрів та вишивальниць. Першою вишивкою 5-річної Ганнусі стала простенька трояндочка на шматку старого простирадла.