Ви є тут

Аріна Черінько представляє бібліотеку в мережі


Аріна Черінько

Без перебільшення, молодь нині "живе" в соціальних мережах. Тут навчаються, спілкуються, знаходять роботу та відповіді на безліч запитань, врешті-решт знайомляться і хіба що не одружуються. Тож навчально-наукові підрозділи нашого університету, щоб іти в ногу з часом, активно наповнюють інтернет-контент. Це повною мірою стосується і науково-технічної бібліотеки НТУУ "КПІ".

Книгозбірня КПІ розвивається, стає сучаснішою та знаходить нові форми спілкування з користувачами. Активний розвиток корпоративних соціальних мереж і сервісів – одна із сильних сторін діяльності бібліотеки сьогодні і перспективний напрям для подальшого розвитку. Перевага надається молодіжним ініціативам та використанню їх інтелектуального і суспільного ресурсу.

Аріна Черінько – бібліотекар ІІ категорії Науково-технічної бібліотеки ім.Г.І.Денисенка НТУУ "КПІ". Три роки тому вона прийшла працювати в НТБ після закінчення коледжу. Спочатку працювала у відділі довідково-бібліографічної та інформаційної роботи з науковими виданнями, тепер очолює  напрям роботи з соціальними мережами. Минулого року як член молодіжної секції брала участь у Форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації. Її добре знають колеги з різних бібліотек України, що позитивно позначилось на її професійному реноме в соціальних мережах.

Набутий досвід дозволив Аріні розвивати та просувати ресурси КПІ у цій сфері. Зараз сторінки бібліотеки є в соціальних мережах Facebook, ВКонтакте, Twitter, Instagram, Google+ . Це дуже важлива частина роботи, бо є найкращим способом комунікації з користувачами. Новини бібліотеки оперативно висвітлюються на інтернет-сторінках.

Сторінка бібліотеки в  Instagram (додаток для обміну фотографіями) є однією з кращих серед бібліотек України. Там публікуються найяскравіші фотографії бібліотеки, КПІ. Відвідувачі кажуть, що то поема про КПІ в кольорі. Безумовно, заслужена популярність інтернет-сторінки позитивно впливає на імідж бібліотеки та університету. 

"Кампус КПІ надзвичайно мальовничий, – каже Аріна. – Тому кожного дня можна знайти щось неймовірно красиве, щоб сфотографувати і поділитися в мережі". Фотографія – її хобі. Тож зичимо непересічних миттєвостей молодому митцеві та чекатимемо на нові світлини.

К. Іванова

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій