Зустріч з першокурсниками

2 жовтня 2013 року в Центрі культури та мистецтв НТУУ «КПІ» відбулася зустріч представників адміністрації КПІ зі студентами першого курсу.

Міжнародний бізнес-форум з комерціалізації наукових проектів

З третього по п'яте жовтня 2013 року в м. Рига (Латвія), в головній будівлі Swedbank уже всьоме відбувся Міжнародний проект розвитку високих технологій 7th Riga Commercialization Reactor ("Реактор комерціалізації"), де вчені зустрілися з підприємцями.

Не зупинятися на досягнутому

Магістрантку Ганну Мартиненко добре знають на кафедрі атомних електростанцій і інженерної теплофізики ТЕФ. Ефектну дівчину важко не запам’ятати.

Випускник КПІ – на передньому краї науки

Нещодавно відбулися дві знаменні події в науковому світі. 3 жовтня 2013 року Україна уклала угоду про асоційоване членство з найбільшим міжнародним науковим центром, відомим за абревіатурою CERN (ЦЕРН) – Європейською радою з ядерних досліджень (Conseil Europеen pour la Recherche Nuclеaire).

Відзначено охоронців правопорядку

Основним завданням держави на сьогоднішній день є не лише наділення громадян широким комплексом прав і свобод, а й створення умов для їх належної реалізації.

Відпочинок у "Маяку"

Щоліта сотні політехніків відпочивають на Чорноморському узбережжі в оздоровчому комплексі "Маяк", що в селищі Лазурне за 30 км від Скадовська. Лазурне отримало свою назву завдяки незвичайній зміні кольору морської води.

Дуби - дерева для нащадків

Серед найстаріших та найповажніших дерев України чимало дубів віком понад 300 років (лише 1000-літніх налічується 8). Про них розповідають легенди, вони є свідками значних історичних подій, асоціюються з надійністю та сталістю. Учені нараховують близько 260 видів цієї рослини.