Влітку 2020 року в Польщі відбулося обрання нових ректорів технічних університетів у Варшаві, Познані, Кракові, Вроцлаві, Любліні, Лодзі, Келеці, Білостоку.

• У Варшавській політехніці завершив роботу ректор професор Ян Шмідт, новим ректором обрано професора Кшиштофа Зарембу;
  • у Познанській політехніці після ректора професора Томаша Лодиговського ректором обрано професора Теофіла Єсьоновського;
  • у Краківській гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташіца завершив роботу на посаді ректора професор Тадеуш Сломка, ректором обрано професора Єжи Ліса;
  • у Вроцлавській політехніці після професора Цезарія Мадреаса ректором обрано професора  Аркадіуша Вуйса;
  • у Люблінській політехніці ректором обрано професора Збігнева Патера;
  • у Лодзькій політехніці ректором обрано професора Кшиштофа Южвіка;
  • у Краківській політехніці ректором обрано професора Анджея Бялкєвіча;
  • у Келецькій політехніці ректором обрано професора Збігнева Корубу;
  • у Білостоцькій політехніці ректором обрано професорку Марту Косьор-Казберук.

Ректорам, які завершують роботу, та новообраним ректорам надіслано листи-подяки та вітання від ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З. Згуровського. Такі листи надіслано, зокрема, професорові Яну Шмідту, професорові Кшиштофу Зарембі, професорові Тадеушу Сломці (який продовжує роботу на посаді голови Конференції ректорів технічних університетів Польщі) та іншим, з ким КПІ працював найактивніше.

Інф. Українсько-Польського центру