Студенти ІТС лідирують в Україні за напрямом “Телекомунікації”

Науково-педагогічний досвід та особистий приклад керівника, який уже багато років поспіль створює творчу атмосферу в ІТС, академіка НАН України М.Ю. Ільченка надихає студентів до успішного навчання та досягнень у науковій роботі. Прикладом такого сприятливого впливу можна вважати перемоги студентів ІТС в олімпіадах та конкурсах. Так, у березні цього року вони взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, а також у Всеукраїнській студентській олімпіаді, які відбувалися у квітні цього року в Одесі на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

Конкурс "Крила мрії"

У рамках "Тижня науки" на факультеті авіаційних і космічних систем НТУУ "КПІ" пройшла виставка-конкурс учнівських робіт під назвою "Крила мрії". Участь у цьому заході взяли учні київських шкіл № 36 ім. С.П. Корольова та середньої школи № 304, гімназій № 143 та № 178.

Агапкін Василь Іванович. "Прощання слов'янки" - марш на всі часи

22 червня виповнюється сімдесят один рік з початку Великої Вітчизняної війни. Наша країна зазнала в ній численних втрат. Пам'ять про людей, які поклали свої життя у битвах проти лютого ворога, напевно, буде ятрити душу стільки, скільки житиме наш народ.

На засіданні Вченої ради: 25.05.12

28 травня відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Розпочалося воно із привітання ювілярів: завідувача кафедри металознавства та термічної обробки ІФФ Я.В.Зауличного, завідувача кафедри математичних методів захисту інформації ФТІ М.М.Савчука та директора навчально-наукового медико-інженерного центру В.П.Яценка.

Футбольний клуб "Політехнік": успіхи та перспективи

Футбольний клуб "Політехнік" створено восени 2011 р. Він об'єднав любителів футболу та футзалу (міні-футболу) – студентів та співробітників НТУУ "КПІ". На перших порах спортсмени зіткнулися з проблемою відсутності майданчика для занять.

Не можна сказати "прощай" [база відпочинку НТУУ "КПІ" "Політехнік"]

Усі творіння природи є довершеними. Стрімко випнута вгору пружна сосна – гарніша серед інших, коли ж потрапляєш у сосновий ліс – почуваєшся наче в неземній реальності. Високо в піднебессі погойдуються смарагдові віти, далекі від земної метушні. Ранковий серпанок огортає їх найніжнішими шовками й шифонами – персиковими чи рожевими. Удень їх пестять сонячні промені, що іскряться та переливаються, аж очам боляче. Вечір накидає на верхівки струмливий сріблястий атлас, який налаштовує на спокій та внутрішню гармонію.

Конференція "Матеріалознавство тугоплавких сполук" на ІФФ

Видатний учений, чл.-кор. НАН України Г.В.Самсонов зробив вагомий внесок у створення нового класу високотемпературних матеріалів, призначених для роботи в екстремальних умовах, новітніх інструментальних виробах, мікроелектроніці тощо. Раз на два роки на ІФФ проходять конференції, тематика яких пов'язана з матеріалознавством тугоплавких сполук. Перша відбулася в 2008 р. і була присвячена 90-річчю від дня народження Г.В.Самсонова.