Номер 8 газети "Київський політехнік" за 2010 рік

Лінючева Ольга Володимирівна. Трудівниця

Мені пощастило зустріти справжню Жінку – матір і дружину, яка повністю реалізувала себе в професійній сфері і продовжує творчий рух уперед. Це д.т.н., в.о. завідувача кафедри технології електрохімічних виробництв проф. Ольга Володимирівна Лінючева.

Волошко Світлана Михайлівна. Чарівна професорка

Фото. Волошко Світлана Михайлівна

Представляти Світлану Михайлівну Волошко, доктора фізико-математичних наук, професора кафедри фізики металів ІФФ в Київській політехніці не потрібно.

Роїк Тетяна Анатоліївна. Жити цікаво

Фото. Роїк Тетяна Анатоліївна

За календарем – весна. Пробудження природи спонукає до змін у житті. Але мені пощастило познайомитись з людиною, чиє життя ніколи не було одноманітним. Точніше, вона завжди живе так, щоб їй було цікаво.

Перетятько Юлія Володимирівна. Давайте дивуватися

Фото. Перетятько Юлія Володимирівна

Чи не найвищим визнанням досягнень науковців у нашій країні є присудження їм державної премії в тій чи іншій галузі. А молодих науковців? “Для них, – вважає завідувач кафедри теоретичної електротехніки проф. А.А.Щерба, – встановлено премію Президента України”.

Шовкалюк Марина Михайлівна. Хай мрії здійсняться

Ця чарівна жінка – молодий викладач-дослідник Марина Михайлівна Шовкалюк – мелодійністю мови може позмагатися з голосом самої весни.

Раухвергер Ірина. Вперед до мети

Фото. Раухвергер Ірина

Четвертокурсниця ІХФ Ірина Раухвергер не лише вчиться на «відмінно», є старостою академічної групи, займається науковою діяльністю, а  й бере активну участь у громадському житті, її обрали головою профбюро факультету.

Пишаємося профоргом [Леонова Інна]

Фото. Леонова Інна

Кажуть, що жінки слабші за чоловіків. Якщо чесно, починаю в цьому сумніватися. Особливо після знайомства з Інною Леоновою, головою профбюро ІПСА.

Клименко Людмила Миколаївна - з любов’ю до людей

Фото. Клименко Людмила Миколаївна

Навіть назва посади цієї миловидної русявої жінки займає цілий рядок – заступник начальника департаменту економіки і фінансів з бухгалтерського обліку та звітності Людмила Миколаївна Клименко. А вже фахових обв’язків та клопотів і не злічити.

Шашина Марина Володимирівна - формула успіху

Фото. Шашина Марина Володимирівна

Своєму творчому і науковому зростанню Марина Володимирівна Шашина – старший викладач кафедри економіки і підприємництва ФММ – завдячує двом величним університетам України: КНУ ім. Т.Шевченка, де навчалась на кафедрі інноваційного менеджменту і отримала диплом магістра з відзнакою, та НТУУ “КПІ”, куди в 2000 році прийшла працювати асистентом кафедри економіки і підприємництва.

Залюблена в журналістику [Добривечір Валерія]

Фото. Добривечір Валерія

Тpи роки тому студентка ВПІ Валерія Добривечір влилася в колектив редакції газети «Київський політехнік» органічно й природно, неначе всіма попередніми здобутками готувала себе до професії журналіста.

Шиманська Анна Анатоліївна. Генетик-електромеханік

Шиманська Анна Анатоліївна

Нині нікого не дивують генетичні дослідження живих організмів, які визначають їх спадковість та мінливість. А от про генетичні дослідження електромеханізмів навряд чи хто чув.

Єрмакова Катерина  - студентка року ІТС

Фото. Єрмакова Катерина

У 2009 році звання “Студент року ІТС” виборола шестикурсниця  Катерина  Єрмакова (гр. ТІ-41м).  Список досягнень студентки починається ще з третього року навчання. Та особливо плідним на наукові звершення видався рік минулий.

Лоскутова Тетяна Володимирівна. Не зрадити себе

Серед переможців конкурсу НТУУ “КПІ” в номінації “Молодий викладач-дослідник – 2009” є й представниця ІФФ – к.т.н. Тетяна Володимирівна Лоскутова.

Другий дім [планово-економічна група НДЧ]

Колектив КПІ. Планово-економічна група НДЧ - 2010

За звичайними словами: “планово-економічна група НДЧ” стоїть нечисленний, але згуртований і працьовитий колектив економістів. Понад 20 років тут працюють Н.П.Остапчук та Н.Ф.Серкова, з часом прийшли молодші колеги – В.С.Корецька та Л.М.Ушанова. Колектив дружний, відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків. Працівники налаштовані на виконання поставлених завдань в обумовлені терміни. Вони вміють у стислі строки виконати величезний обсяг роботи без нарікань ні з боку керівництва, ні від підрозділів: зарахування працівників науково-дослідної частини на держбюджетні теми МОН, постійний контроль за цільовим використанням коштів, квартальні та річні звіти, що подаються до МОН та Держкомстатуправління. Особливо “спекотно” тут на початку року. За 2-3 тижні потрібно було розпланувати 160 бюджетних тем, оформити виконавців (близько тисячі осіб) і встигнути прийняти документи для нарахування їм зарплати.

Нам знову хочеться в Париж. Програми BEST з культурного обміну

2010.02. Культурний обмін зі студентами Еколь Політехнік в Парижі

Культурний обмін зі студентами Еколь Політехнік в Парижі – мрія? Реальність! Екскурсії, спілкування з новими людьми – це завжди великий досвід.

Скарби народного мистецтва [виставка “Український народний одяг та вишивка”]

2010.02. У Мистецькій світлиці на ФСП відкрилася велика виставка “Український народний одяг та вишивка”

У Мистецькій світлиці на ФСП відкрилася велика виставка “Український народний одяг та вишивка”. Зібрання базується на експонатах з колекцій Г.Ю.Марченка, М.І.Танського, Л.М.Юкало, В.Ф.Буяновського та О.П.Онуфрієнко. Її ініціатори – декан ФСП проф. Б.В.Новіков, доц. В.Г.Семенов та ст. викл.