Успіх студенток ФЕА на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Другий рік поспіль за наказом Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Електричні машини та апарати”. Кращі 24 роботи (з близько 200 поданих на конкурс) вийшли у ІІ тур, другий етап якого відбувся 24-26 березня 2009 р.

Шестикурсниця ФЕЛ Олена Хотенко: cтипендіатка-чемпіонка

Шестикурсницю ФЕЛ Олену Хотенко можна назвати іменною стипендіаткою зі стажем. У різні роки вона отримувала стипендію Президента України, стипендію Кабінету Міністрів, двічі – стипендію ректора НТУУ “КПІ”. Дівчина по праву вважає себе частиною політехнічної родини у другому поколінні.

Випускник НТУУ «КПІ» на ринку праці: результати опитування

Розвиток ринкових відносин призвів до кардинальних змін у всіх сферах життя суспільства та держави. Система вищої освіти винятком не стала. Вирішальний фактор трансформацій – зміна головного замовника та споживача випускників вищих навчальних закладів.

Розвивати ІТ і себе [Євген Грінік]

Стипендіат ректора НТУУ “КПІ” Євген Грінік – п'ятикурсник ІТС. Це вже не той несміливий хлопчина, що приїхав до столичного мегаполіса “підкоряти” новітні технології і заявити про себе.

Зустрічі у Славутичі

На початку квітня 2009 року велика делегація науковців НТУУ “КПІ” на чолі з проректором з міжнародних зв'язків С.І.Сидоренком відвідала м. Славутич. У складі делегації були декани, директори інститутів, науковці – всього 39 осіб.

Конференція трудового колективу: 09.04.09

9 квітня 2009 року в ЦКМ пройшла Конференція трудового колективу НТУУ “КПІ”. Її відкрив голова профкому співробітників В.І.Молчанов, який повідомив, що з 815 обраних у залі присутні 713 делегатів (з них 97 – студенти).

Зустріч біля рояля, або Філософія музики

14 квітня всі бажаючі мали можливість долучитися до живлющої сили музики у ЦКМ НТУУ “КПІ”. На зустріч біля чорного рояля студентів, викладачів і співробітників Київської політехніки запросив доцент кафедри філософії Станіслав Костянтинович Тимченко.

Відкриття Спартакіади 2009 в нашому університеті

13 квітня у Центрі фізичного виховання і спорту відбулося урочисте відкриття Спартакіади НТУУ «КПІ» 2008/2009 навчального року. Студенти та викладачі фізичного виховання і спорту зібралися для урочистого підняття прапора головних змагань нашого університету.