Другий рік поспіль за наказом Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Електричні машини та апарати”. Кращі 24 роботи (з близько 200 поданих на конкурс) вийшли у ІІ тур, другий етап якого відбувся 24-26 березня 2009 р. в Кременчуцькому державному політехнічному університеті ім. Михайла Остроградського у формі конференції із захисту робіт.

На конференції свої роботи “Гомологія в структурній організації і еволюції електричних машин” і “Генетичні моделі структурного передбачення в інноваційних задачах структурної електромеханіки” гідно представили студентки факультету електроенерготехніки та автоматики НТУУ “КПІ” Вікторія Лисак (гр. ЕМ-31) та Марія Вахновецька (гр. ЕМ-41). Ці роботи виконані в напрямі досліджень “Структурно-системні дослідження в електромеханіці”, засновником якого є д.т.н., проф. В.Ф.Шинкаренко. До речі, Вікторія і Марія восени отримали грант НТУУ “КПІ” для виконання роботи “Структурне передбачення, генетичний синтез і створення генетичного банку інновацій по класу енергозберігаючих електромеханічних дезінтеграторів багатофакторної дії”.

Високий науковий рівень робіт та змістовний і логічно побудований їх захист викликав зацікавленість галузевої комісії, і, як наслідок, – високу оцінку: Вікторія Лисак посіла почесне І місце, а Марія Вахновецька отримала заохочувальний приз.

Щиро вітаємо переможниць та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

Інф. “КП”