14 квітня всі бажаючі мали можливість долучитися до живлющої сили музики у ЦКМ НТУУ “КПІ”. На зустріч біля чорного рояля студентів, викладачів і співробітників Київської політехніки запросив доцент кафедри філософії Станіслав Костянтинович Тимченко. Йому, людині з вищою музичною освітою, музика відкрила більше секретів ніж іншим, тож Станіслав Костянтинович на зустрічі біля рояля ділився цими таємницями.

Усе почалося з Баха. З його ніжних і пишних переливів. А потім - обробки, імпровізації та власні твори Станіслава Костянтиновича. Музика полонила, музика не відпускала. Рояль перетворювався на живу істоту. Піаніст провадив нас у “Небезпечну мандрівку світом музики”... Йому на зміну прийшла гітара. Пальчики двох маленьких гітаристів почали мелодії струн. Естафету прийняв викладач філософії Вадим Пенюк, виконавши свої твори. Викладач Олександр Тарасов почав свій виступ, відкривши присутнім дзенівську таємницю хлопка однією рукою. А потім заспівав, акомпануючи собі на гітарі, філософську пісню. І вінцем зустрічі біля рояля стало виконання чарівною студенткою Катериною Карпушкіною власних пісень. Враження доповнили малюнки дівчини – складні, неоднозначні, повні чарівливості і журби.

Як умілий диригент, Станіслав Костянтинович скеровував мелодії людських душ у симфонію єднання, і ця гармонія захоплювала нестримним бажанням життя. Побільше б таких зустрічей біля рояля, побільше б тих, хто міг би показати дорогу в безмежний світ музики.

Дата події