13 квітня у Центрі фізичного виховання і спорту відбулося урочисте відкриття Спартакіади НТУУ «КПІ» 2008/2009 навчального року. Студенти та викладачі фізичного виховання і спорту зібралися для урочистого підняття прапора головних змагань нашого університету. Така подія вже традиційно відбувається навесні. Але змагання розпочалися ще наприкінці вересня 2008 року. Програму Спартакіади відкрив найпоширений вид спорту – футбол. З вересня по кінець листопада 30 команд виборювали першість, в якій перемогу отримала команда ТЕФ, а друге і третє місця відповідно посіли команди ІТС та ІПСА.

Урочисте відкриття почалося з параду, на чолі якого йшли представники команд-переможців минулорічної спартакіади – ТЕФ, ІЕЕ та ПБФ.

З вітальним словом та побажанням успіхів у спорті і навчанні виступив проректор з науково-педагогічної роботи Г.Б.Варламов, а про головне надбання людини – здоров'я – у своєму виступі коротко сказав декан ММІФ професор В.П.Яценко. Урочиста церемонія завершилася показовими спортивними виступами студентів нашого університету.

Ю.В.Новицький, зав. каф. спортивного вдосконалення, головний суддя Спартакіади НТУУ «КПІ»
Фото О.Супруна

Дата події