9 квітня 2009 року в ЦКМ пройшла Конференція трудового колективу НТУУ “КПІ”. Її відкрив голова профкому співробітників В.І.Молчанов, який повідомив, що з 815 обраних у залі присутні 713 делегатів (з них 97 – студенти). Конференція обрала робочу президію у складі: ректор М.З.Згуровський, голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України О.М.Яцунь, голова профкому співробітників В.І.Молчанов, голова профкому студентів В.Ю.Миронов, перший проректор Ю.І.Якименко, проректор М.В.Печеник.

Далі на конференції головував перший проректор Ю.І.Якименко. Конференція заслухала звіти адміністрації та профспілкових комітетів про виконання Колективного договору за період з квітня 2008 року по квітень 2009 року, з якими виступили М.З.Згуровський, В.І.Молчанов, В.Ю.Миронов, і затвердила постанову, у якій сказано, що Колективний договір за звітний період виконано повністю.

Далі делегати перейшли до затвердження Колективного договору на період квітень 2009 року – квітень 2010 року. Проект Колективного договору протягом двох місяців готувала комісія у складі представників адміністрації і профкомів. Головне, що, не зважаючи на економічну кризу, у проекті вдалося зберегти соціальні гарантії працівників і студентів. Проект Колективного договору було опубліковано в газеті “Київський політехнік”. 7 квітня відбулося засідання Ради представників профспілки університету, на якому було рекомендовано Конференції трудового колективу затвердити доповнення до договору і постанови конференції.

Yakimenko

Конференція розглянула і затвердила всі розділи Колективного договору з доповненнями, які запропонувала Рада представників профспілки університету. Найбільше доповнень було зроблено у розділі VІІІ “Колективна угода між адміністрацією та профспілковим комітетом студентів”. Далі було розглянуто і затверджено додатки до Колективного договору і прийнято постанову про затвердження колективного договору. Після внесення змін і доповнень договір має бути підписаний ректором і головами профкомів, зареєстрований у Солом'янській райдержадміністрації м. Києва, надрукований і розповсюджений по підрозділах і доведений до відома всіх співробітників і студентів університету.

Третім питанням порядку денного конференція затвердила склад Ради університету з житлових та соціально-побутових питань, а також склад комісії з трудових спорів.

Після цього ректор и проректори відповіли на письмові запитання, отримані президією від делегатів.

Наприкінці виступив голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України О.М.Яцунь, який високо оцінив роботу адміністрації і профспілкової організації НТУУ “КПІ” з підготовки, обговорення і прийняття рішень трудовим колективом, назвав договір КПІ найкращим серед усіх договорів, прийнятих київськими ВНЗ, а також коротко повідомив про роботу очолюваної ним організації із захисту прав та інтересів освітян.

Інф. “КП”, Фото О.Супруна

Дата події