Матеріали до Конференції трудового колективу

У межах підготовки до Конференції трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського на Інтернет-сторінці газети «Київський політехнік» розміщено її спеціальний випуск.

У газеті представлено матеріали до Конференції: звіт ректора університету про виконання Колективного договору за період з квітня 2019 по квітень 2020 року, звіти голів профкомів, інформацію про виконання бюджету університету за 2019 рік тощо, а також проєкт Колективного договору на 2020 – квітень 2021 року з додатками та інше. Окремим додатком опубліковано проєкт Стратегії розвитку Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 2020 – 2025 роки.

До 16 квітня члени трудового колективу та студенти можуть надавати власні зауваження і пропозиції до проєкту Колективного договору до робочої комісії для ведення колективних переговорів щодо перевірки виконання Колективного договору на період з квітня 2019 року по квітень 2020 року та укладення Колективного договору на наступний період, уповноваженої рішенням Конференції трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського від 18 квітня 2019 року, на електрону адресу profkom@kpi.ua