ІАТ

Адреса: корпус № 28, вул. Боткіна, 1, 03056, Київ, Україна
Телефон: 204-94-87
e-mail: iat[at]kpi.ua

Знайомтеся: Інститут аерокосмічних технологій. Інтерв’ю з директором ІАТ Іваном Коробком

Цього року участь у традиційному святі "День першокурсника" вперше брали і студенти створеного в квітні Інституту аерокосмічних технологій.

КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав керівник аерокосмічної компанії «Firefly Aerospace»

Коло питань, яке обговорювали учасники зустрічі з відомим підприємцем, власником і керівником аерокосмічної компанії «Firefly Aerospace» (США) Максимом Поляковим та його помічником з юридичних питань Ігорем Сподіним під час їхнього візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського 18 вересня, було доволі широким: організація підготовки кваліфікованих фахівців для космічної галузі України в КПІ, пожвавлення науково-дослідницьких і дослідно-конструкторських робіт в галузі, нормативно-правове забезпечення інноваційної діяльності вишів тощо.

Зустріч керівництва КПІ ім. Ігоря Сікорського з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна»

17 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася робоча зустріч керівництва університету з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна».

Співпраця для зміцнення ракетно-космічної галузі України (відео)

2019.06.27 Співпраця для зміцнення ракетно-космічної галузі України

КПІ ім. Ігоря Сікорського, Громадська організація «Асоціація Ноосфера», Товариство з обмеженою відповідальністю «Файєрфлай Аероспейс України» та Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара співпрацюватимуть в освітній та науково-технічній сферах.

Візит делегації компанії «Airbus Helicopters»

2019.05.27 Visit of the delegation of “Airbus Helicopters” company

27 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація компанії «Airbus Helicopters» (Французька Республіка).

2019.04.17 Проект команди Інституту аерокосмічних технологій виборов друге місце на Конкурсі інженерних стартапів Vernadsky Challenge

17 квітня в рамках присвяченої майбутньому космічної індустрії міжнародної конференції Noosphere Space Summit відбувся фінал Конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge. Для участі в ньому з вісімдесяти поданих проектів журі відібрало десять.

На засіданні Вченої ради: 08.04.2019

Перший корпус КПІ вночі, автор фотографії - Дмитрий Щерблюк, Джерело - Информатор

Першим було заслухано питання про аналіз фінансово-господарської діяльності в університеті за 2018 р. та затвердження бюджету на 2019 р. Доповідала начальник ДЕФ Л.Г.Субботіна.

Висновки первинної акредитаційної експертизи ОПП «Літаки і вертольоти» зі спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка за другим рівнем ВО

Експертна комісія в період із 12 грудня по 14 грудня 2018 року включно здійснила первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Літаки і вертольоти» зі спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у КПІ ім. Ігоря Сікорського