ІАТ

КПІшник став керівником Марсіанської станції

Випускник КПІ Сергій Якимов став керівником Марсіанської пустельної дослідницької станції в американському штаті Юта. Тут проводять геологічні та соціальні дослідження, симулюючи можливе життя астронавтів на поверхні Марсу.

«Мрія 2. Хочу бути!» 173 «Авіоніка», НН ІАТ

Хочеш навчатися в найкращому технічному університеті країни, але не знаєш, з чого почати? Тоді проєкт «Мрія 2. Хочу бути!» саме для тебе — для майбутнього КПІшника.

«Толковий інженер — головна людина зараз в Україні»

Таку думку висловила Марія Берлінська, українська військова і громадська діячка, засновниця ГО «Центр підтримки аеророзвідки». В ефірі «1+1» вона поділилася своїм баченням ситуації в Україні й пояснила, чому саме інженери нині перші люди в країні.

Підвищення кваліфікації викладачів КПІ

Викладачі й аспіранти Київської політехніки пройшли курси підвищення кваліфікації від ТОВ «Боїнг Україна».

26 викладачів з НН ММІ, НН ІАТ і НН ІМЗ ім. Є. О. Патона впродовж двох років вивчали актуальні питання технологій цивільного авіабудування.

Підвищення кваліфікації

Викладачі КПІ пройшли навчання за програмою «Актуальні питання технології цивільного авіабудування» ТОВ «БОІНГ УКРАЇНА».

Загалом навчання пройшли 26 викладачів з НН ММІ, НН ІАТ, НН ІМЗ ім. Є. О. Патона.

На фото — вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації.

Студентський літак: коли буде перший політ. І чого ми не знаємо про гуртки ІАТ. Катя Синичка, 2-й курс ІАТ. CAMPUS

🛩 Як студенти КПІ будують власний літак? 📱 Хто тестуватиме перший політ? 🛸 Які переваги вступу до Інституту аерокосмічних технологій? ✅ Чому цьогоріч ІАТ став найпопулярнішим серед вступників? 🙅🏻🙋‍♀️ Чому не варто ділити спеціальності за гендером? ⁉️ Чи всі студенти КПІ знають про свої права?