16 листопада 2024 року ми відзначили 100-річний ювілей Українського радіо. Саме цього дня 1924 року вийшла в ефір перша його програма. Це був радіоконцерт квартету скрипалів імені Війома. Його транслювала перша українська радіомовна станція, яку група українських інженерів і техніків під керівництвом викладача Київського політехнічного інституту Володимира Огієвського обладнала в Харкові – тодішній столиці України.
Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Радіотехнічні проблеми, сигнали, апарати та системи», що проводиться в режимі online з використанням платформи Zoom.
Робочі мови конференції: українська, англійська.
Секції РТПСАС:
Олександр Мирончук. Тут народжується майбутнє
Лідер технічної освіти України – КПІ ім. Ігоря Сікорського активно співпрацює із зовнішніми партнерами з метою оновлення навчально-лабораторної бази та впроваджує освітні програми, адаптовані до запитів ринку праці і високотехнологічного бізнесу. Уже кілька років на РТФ працює лабораторія "Datacom", обладнана потужним сучасним обладнанням Huawei. Навчатися в ній можуть не лише студенти-радіотехніки, а й КПІшники з інших факультетів.
Анастасія Сидоренко. Міцніють паростки майбутнього
Міжнародна освітня програма "Насіння для майбутнього", зорганізована компанією "Huawei", зібрала цьогоріч у Римі 150 студентів із 23 країн. Основними темами події стали: інновації, диджиталізація, сталий розвиток і підприємництво. Серед учасників було й п'ятеро талановитих студентів із п'яти провідних українських університетів. Київську політехніку представляла четвертокурсниця РТФ Анастасія Сидоренко.