РТФ

e-maіl:dek[at]rtf.kpi.ua

Перемога РТФ

2018.11.20 Перемога РТФ у Битві факультетів

"Битва факультетів" – це змагання між факультетами, яке щорічно в листопаді проводить Студентська рада КПІ ім. Ігоря Сікорського, за звання найкращого факультету року. Конкурс проводиться з 2010 року і складається з трьох етапів: інтелектуального, спортивного та творчого.

Зустріч з авторами проектів-переможців міського конкурсу Громадського бюджету

2018.11.21 Зустріч з авторами проектів-переможців міського конкурсу Громадського бюджету

Керівники університету 21 листопада зустрілися з авторами проектів-переможців цьогорічного міського конкурсу Громадського бюджету (Бюджету участі). В нашому університеті таких проектів дванадцять. Отож обговорено нагальні питання впровадження ідей, що їх згенерували студенти та викладачі КПІ ім.

Мобільна установка для отримання питної води

мобільне технологічне обладнання для знезараження та очистки води

На VII Міжнародному фестивалі інноваційних проектів "Sikorsky Challenge", що проводився в КПІ ім. Ігоря Сікорського 16–19 жовтня 2018 року, була представлена спільна розробка науковців Механіко-машинобудівного інституту та Радіотехнічного факультету.

Убезпечитися від безпілотників

Олександр Станіславович Неуймін

Над таким завданням, нагальним для неспокійного сьогодення, працює з колегами старший викладач кафедри радіотехнічних пристроїв та систем к.т.н. Олександр Станіславович Неуймін. Для успішного виконання робіт він отримав грант Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених.

Гранти Президента для молодих учених 2018

2018.07.16 молоді науковці КПІ отримали гранти

Цього року 62 молоді науковці отримали гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених. Відповідне розпорядження №105/2018-рп видав П.Порошенко 16 липня 2018 р.

Меморандум з Вентспільським університетом прикладних наук

2018.02.06 візит делегації Вентспільського університету прикладних наук (Латвійська республіка).

6 лютого КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Вентспільського університету прикладних наук (Латвійська республіка).

Розробка науковців ММІ для харчової промисловості

Розробка презентується президенту України

Серед інноваційних проектів київських політехніків, що їх було представлено Президенту України Петру Порошенку під час його візиту до нашого університету викликає цікавість технологія та обладнання ультразвукової кавітаційної обробки молока (на фото).

Виставка "Освіта та кар'єра – День студента 2017"

2017.11.16-18 виставка "Освіта та кар'єра – День студента 2017"

16–18 листопада 2017 р. в Українському домі відбулася Міжнародна освітня виставка "Освіта та кар'єра – День студента 2017".

Сторінки