Ветеранові РТФ Анатолію Кисляковському вручено почесну відзнаку КПІ

Понад 60 років свого життя випускник радіотехнічного факультету КПІ 1957 року Анатолій Кисляковський присвятив навчально-науковій та організаційній роботі на рідному факультеті. 1 березня він відзначив 97-й день народження. Вік солідний і та й досягнень у Анатолія Вікторовича чимало.

Радіотехніка — це не лише про радіо

Чому так стрімко росте попит на радіоінженерів? Як не прогадати зі вступом в 2024 році? Яким насправді є навчання на РТФ КПІ?

Подробиці розповіла студентка 1-го курсу РТФ Ангеліна Дрьомова.

Вітаємо переможців ХVI олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2023”!!!

23 листопада 2023 року у дистанційному режимі відбулася XVI відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який п

На РТФ нова лабораторія — Datacom

Лабораторія призначена для удосконалення практичних навичок студентів з основ телекомунікацій і роботи з мережами. Вона обладнана проєкторами, комутаторами, маршрутизаторами й контролерами точок доступу.

Загинув випускник КПІ Юрій Любовицький

Юрій закінчив радіотехнічний факультет КПІ.

«Ми запам’ятали його як щирого, завжди усміхненого, готового прийти всім на допомогу. Справжнього батька й прикладу чоловічої гідності та патріотизму для своїх дітей», — розповідають про Юрія близькі.

Засідання експертно-кваліфікаційної комісії КПІ

На засіданні розглянули питання призначення професорів з урахуванням рекомендацій Вченої ради щодо визначення строків укладання контрактів з НПП, результатів опитування студентів і виконання умов попередніх контрактів.

Підписка на РТФ