Дипломи лауреатів Премії Верховної Ради України науковцям Київської Політехники

17 липня 2024 року відбувся урочистий захід з вручення Головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком дипломів та нагрудних знаків лауреатам Премії Верховної Ради України молодим ученим та дипломів стипендіатам Верховної Ради України.

Зеленський відзначив розробки КПІшників

21 травня Президент України Володимир Зеленський відвідав Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" і зустрівся з молодими вченими та представниками Малої академії наук України.

Студенти КПІ серед переможців I-FEST² 2024

Міжнародні змагання з інженерії, науки й технологій I-FEST² 2024 обʼєднали понад 500 наукових та інженерних проєктів з майже 40 країн світу, що змагались у восьми категоріях.

Серед переможців:

Ветеранові РТФ Анатолію Кисляковському вручено почесну відзнаку КПІ

Понад 60 років свого життя випускник радіотехнічного факультету КПІ 1957 року Анатолій Кисляковський присвятив навчально-науковій та організаційній роботі на рідному факультеті. 1 березня він відзначив 97-й день народження. Вік солідний і та й досягнень у Анатолія Вікторовича чимало.

Радіотехніка — це не лише про радіо

Чому так стрімко росте попит на радіоінженерів? Як не прогадати зі вступом в 2024 році? Яким насправді є навчання на РТФ КПІ?

Подробиці розповіла студентка 1-го курсу РТФ Ангеліна Дрьомова.

Вітаємо переможців ХVI олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2023”!!!

23 листопада 2023 року у дистанційному режимі відбулася XVI відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який п

На РТФ нова лабораторія — Datacom

Лабораторія призначена для удосконалення практичних навичок студентів з основ телекомунікацій і роботи з мережами. Вона обладнана проєкторами, комутаторами, маршрутизаторами й контролерами точок доступу.

Підписка на РТФ