Професор Володимир Огієвський: людина, яка стояла біля джерел Українського радіо

16 листопада 2024 року ми відзначили 100-річний ювілей Українського радіо. Саме цього дня 1924 року вийшла в ефір перша його програма. Це був радіоконцерт квартету скрипалів імені Війома. Його транслювала перша українська радіомовна станція, яку група українських інженерів і техніків під керівництвом викладача Київського політехнічного інституту Володимира Огієвського обладнала в Харкові – тодішній  столиці України.

Фінал ІV Всеукраїнського інженерного хакатону SmaRTF

Учасники ІV Всеукраїнського інженерного хакатону SmaRTF мали змогу спробувати себе в декількох категоріях: оборонна, наступальна, розвідувальна, рятувальна, безпекова, тренувальна/навчальна (підготовка військових).

Основні факти:

Вітаємо переможців ХVII олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2024”!!!

28 листопада 2024 року у дистанційному режимі відбулася XVII відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який працював у нашому університеті з 1964 до 2007 року.

🔘 Конференція «Радіотехнічні проблеми, сигнали, апарати та системи»

Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Радіотехнічні проблеми, сигнали, апарати та системи», що проводиться в режимі online з використанням платформи Zoom.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Секції РТПСАС:

Олександр Мирончук. Тут народжується майбутнє

Лідер технічної освіти України – КПІ ім. Ігоря Сікорського активно співпрацює із зовнішніми партнерами з метою оновлення навчально-лабораторної бази та впроваджує освітні програми, адаптовані до запитів ринку праці і високотехнологічного бізнесу. Уже кілька років на РТФ працює лабораторія "Datacom", обладнана потужним сучасним обладнанням Huawei. Навчатися в ній можуть не лише студенти-радіотехніки, а й КПІшники з інших факультетів.

Анастасія Сидоренко. Міцніють паростки майбутнього

Міжнародна освітня програма "Насіння для майбутнього", зорганізована компанією "Huawei", зібрала цьогоріч у Римі 150 студентів із 23 країн. Основними темами події стали: інновації, диджиталізація, сталий розвиток і  підприємництво. Серед учасників було й п'ятеро талановитих студентів із п'яти провідних українських університетів. Київську політехніку представляла четвертокурсниця РТФ Анастасія Сидоренко.

Дипломи лауреатів Премії Верховної Ради України науковцям Київської Політехники

17 липня 2024 року відбувся урочистий захід з вручення Головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком дипломів та нагрудних знаків лауреатам Премії Верховної Ради України молодим ученим та дипломів стипендіатам Верховної Ради України.

Зеленський відзначив розробки КПІшників

21 травня Президент України Володимир Зеленський відвідав Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" і зустрівся з молодими вченими та представниками Малої академії наук України.

Підписка на РТФ