Переможці КПІ

Студенти будують розумне місто: в КПІ відбувся фінал першого Всеукраїнського інженерного хакатону

4 грудня на базі радіотехнічного факультету КПІ пройшов другий і завершальний етап SmaRTF — першого Всеукраїнського інженерного хакатону. У ньому взяла участь 31 команда з вишів Львова, Сум, Чернівців, Києва, а також з Оксфорду й Чеського технічного університету.

Перемога КПІшниці в Індонезії

Студентка ФІОТ КПІ Софія Павлова виборола золото й відзнаку найкращого екологічного проєкту на INDONESIA INVENTORS DAY «IID 2021».

Софія представила проєкт віртуальної лабораторії екологічного моніторингу.

Перемога в хакатоні NASA

На початку жовтня відбувся локальний етап хакатону NASA Space Apps Challenge, організований за підтримки Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США.

Вітаємо переможців ХIV олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2021” !!!

23 листопада 2021 року у дистанційному режимі відбулася XIV відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича

КПІшники серед переможців Першого Національного хакатону з кіберзахисту

15—19 листопада в Києві проходив Перший Національний хакатон із кіберзахисту, який організували Державна служба спеціального звʼязку та захисту інформації України спільно з Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна».

Політехніки здобули срібло у Катарі

Другокурсники Інституту прикладного системного аналізу КПІ Єлизавета Столярчук і Володимир Каран вибороли срібні нагороди на Challenge and Innovation Forum (CIF) Qatar 2021, який проходив 7—11 листопада.