Переможці КПІ

Учителька Політехнічного ліцею стала вчителем року

LIGA.net разом з експертним середовищем обрали переможців у 17 номінаціях.

Людмила Булигіна — інженер НН ФТІ КПІ, учителька інформатики Політехнічного ліцею — стала вчителем року за версією низки аналітичних центрів, яких опитала LIGA.net.

Перемоги ліцеїстів КПІ

Додаток для генерації розкладу, очищення поверхні води від нафтових плівок, бот-асистент учителя й інші інноваційні проєкти представили ліцеїсти КПІ на Всеукраїнському конкурсі молодіжних науково-технічних проєктів InventorUA.

Переможці відділення технічних наук

Викладачі КПІ – наставники учнів МАН

У жовтні в Хорватії пройшла Міжнародна виставка винаходів INOVA – одна з найстаріших у Європі. На ній троє учнів Політехнічого ліцею КПІ, які працювали під науковим керівництвом завідувача лабораторії ФМФ Олега Козленка, здобули золоті нагороди.

У КПІ пройшов турнір з шахів

Студмістечко і Профком студентів організували традиційний, 14-й шаховий турнір студмістечка. В ньому взяли участь 24 учасники.

КПІшниця виборола золото на міжнародному шоу інновацій

Анастасія Куруленко, учениця 11-го класу Політехнічного ліцею КПІ, вихованка відділення хімії та біології Київської Малої академії наук, здобула золото на 46-му Міжнародному інноваційному шоу INOVA 2022 в хорватському Загребі.

Вітаємо переможців ХV олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2022” !!!

21 листопада 2022 року у дистанційному режимі відбулася XV відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який пр

КПІ — серед переможців Конкурсу найкращих освітніх інновацій

Факультет соціології і права КПІ втретє взяв участь у конкурсі «Найкращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання публічних службовців». Проєкт, представлений КПІшною командою, здобув перше місце.