Переможці КПІ

Ліцеїст КПІ виборов золото на міжнародному змаганні

INTARG — міжнародне змагання винаходів та інновацій, що проходило у Польщі, об’єднує науку, технології й бізнес.

Золоту нагороду на цьогорічному конкурсі здобув Михайло Муцький — учень Політехнічного ліцею КПІ, який працював над удосконаленням технології отримання пористого алюмінію.

Вітаємо газету «Світ» з нагородами!

Головна редакторка газети «Світ» Лариса Остролуцька і журналістка газети Світлана Галата стали лауреатками премії «За популяризацію науки», що її започаткувала НАН України.

XVIII літна Універсіада міста Києва з шахів

Команда КПІ відстояла титул чемпіона Києва зі швидких шахів, який утримує з 2016 року, на чемпіонаті міста з шахів серед студентських команд ЗВО за програмою XVIII літньої універсіади міста Києва.

Олімпіада майбутніх енергетиків та енергоменеджерів

10-12 квітня 2023 року в дистанційному режимі та синхронному форматі кафедри електропостачання НН ІЕЕ і теплової та альтернативної енергетики НН ІАТЕ спільно провели відкриту університетську студентську олімпіаду з дисципліни "Енергетичний менеджмент" для спеціальностей 141 "Електроенерг

Найкращі студенти КПІ отримали стипендії Президента України та відзнаки ректора

На засіданні Вченої ради університету, що відбулася 3 квітня, найталановитіших студентів – лауреатів академічної стипендії Президента України та переможців студентських змагань – привітав і нагородив ректор Михайло Згуровський.

Ліцеїстка КПІ здобула бронзу на міжнародному фестивалі I-FEST

Анастасія Куруленко, учениця 11-го класу Політехнічного ліцею КПІ, стала бронзовою призеркою міжнародного фестивалю I-FEST у Тунісі.

Ці змагання з інженерії, науки й технологій щороку збирають молодих дослідників і розробників з усього світу в туніському місті Монастір.