ММІ

Адреса: Навчальний корпус 1, кiмн. 225
Телефони для довiдок: 204-94-63
e-mail: mmi[at]kpi.ua

Зустріч керівництва КПІ ім. Ігоря Сікорського з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна»

17 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася робоча зустріч керівництва університету з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна».

Освітня програма «Динаміка і міцність машин» проходить незалежну європейську акредитацію

24 червня 2019 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу експертна група Акредитаційної комісії технологічних університетів (Accreditation Commission of Universities of Technology, KAUT, Республіка Польща).

Інноваційна магістерська програма з інженерного дизайну

Закон України №1556-VII "Про вищу освіту", ухвалений у 2014 році, суттєво розширив академічні свободи ЗВО в частині визначення змісту і форм підготовки здобувачів вищої освіти. Постановою Кабінету Міністрів України №266 від 29.04.2015 р.

Візит делегації компанії «GDC Middle East»

2019.05.28 Visit of delegation from “GD Middle East” company

28 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація компанії «GDC Middle East» (Королівство Саудівська Аравія).

2019.05.28 XXIV International Scientific and Technical Conference “Fluid Mechanics in Engineering Practice”

28 травня в Залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу XXIV Міжнародна науково-технічна конференція «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці».

Візит делегації компанії «Airbus Helicopters»

2019.05.27 Visit of the delegation of “Airbus Helicopters” company

27 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація компанії «Airbus Helicopters» (Французька Республіка).

Нові документи про співпрацю з китайськими партнерами

2019.05.22 delegations of two institutions of the higher education from People's Republic of China

22 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали делегації двох закладів вищої освіти з Китайської Народної Республіки – Наньчанського університету (м. Наньчан, провінція Цзянсі) та Шаньдунського університету науки та технології (м. Циндао, провінція Шаньдун).

Меморандум про взаєморозуміння з Університетом Нінбо

21 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського і Університет Нінбо (Китайска Народна Республіка) уклали Меморандум про взаєморозуміння.

Візит делегації топ-менеджерів корпорації «Boeing» та компанії «Прогрестех-Україна»

17 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех».

Сторінки