ММІ

Адреса: Навчальний корпус 1, кiмн. 225
Телефони для довiдок: 204-94-63
e-mail: mmi[at]kpi.ua

Інноваційна магістерська програма з інженерного дизайну

Закон України №1556-VII "Про вищу освіту", ухвалений у 2014 році, суттєво розширив академічні свободи ЗВО в частині визначення змісту і форм підготовки здобувачів вищої освіти. Постановою Кабінету Міністрів України №266 від 29.04.2015 р.

Візит делегації компанії «GDC Middle East»

2019.05.28 Visit of delegation from “GD Middle East” company

28 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація компанії «GDC Middle East» (Королівство Саудівська Аравія).

2019.05.28 XXIV International Scientific and Technical Conference “Fluid Mechanics in Engineering Practice”

28 травня в Залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу XXIV Міжнародна науково-технічна конференція «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці».

Візит делегації компанії «Airbus Helicopters»

2019.05.27 Visit of the delegation of “Airbus Helicopters” company

27 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація компанії «Airbus Helicopters» (Французька Республіка).

Нові документи про співпрацю з китайськими партнерами

2019.05.22 delegations of two institutions of the higher education from People's Republic of China

22 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали делегації двох закладів вищої освіти з Китайської Народної Республіки – Наньчанського університету (м. Наньчан, провінція Цзянсі) та Шаньдунського університету науки та технології (м. Циндао, провінція Шаньдун).

Меморандум про взаєморозуміння з Університетом Нінбо

21 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського і Університет Нінбо (Китайска Народна Республіка) уклали Меморандум про взаєморозуміння.

Візит делегації топ-менеджерів корпорації «Boeing» та компанії «Прогрестех-Україна»

17 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех».

Візит депутатів Бундестагу

2019.04.24 Візит депутатів Бундестагу

На прохання Посольства Федеративної Республіки Німеччини 24 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали депутати Бундестагу від Вільної демократичної партії Рената Альт і Франк Мюллер-Розентрит. Їх супроводжувала представниця відділу політики Посольства ФРН Жанна Агасієва.

Візит делегації Познанської політехніки: нові угоди, вручення відзнак Почесного доктора та подвійних дипломів і лекції для студентів (відео)

2019.04.15 Візит делегації Познанської політехніки

15 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочався візит делегації представників Познанського університету технологій на чолі з його ректором професором Томашем Лодиговським.

Сторінки