🎥 Загальноуніверситетська олімпіада з механотроніки. Для перемоги важливо вміти працювати в команді

Організатори студентської олімпіади "Механотроніка у машинобудуванні", що в очному форматі проходила на базі кафедри  прикладної гідроаеромеханіки та механотроніки, мали на меті підтримати здібних студентів, які готові розв'язувати актуальні задачі з автоматизації в умовах сучасного виробництва.

Інноваційні матеріали та біомеханічні медичні системи досліджують у ММІ

Науковий студентський гурток "Експериментальні дослідження нових матеріалів та біомеханічних систем", який працює на кафедрі динаміки і міцності машин та опору матеріалів Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту, є прикладом важливої діяльності молодих учених і студентів зі створення протезів для поранених бійців та всіх, кому потрібна хірургічна операція для відновлення рухливості.

У центрі уваги – інтелектуальна власність

Розмова з очільницею відділу науково-інноваційного супроводу освітнього процесу КПІ ім. Ігоря Сікорського, доценткою кафедри конструювання машин НН ММІ  Оксаною Юрчишин відбулася напередодні Міжнародного дня інтелектуальної власності.

Загинув випускник КПІ Олександр Синельников

Олександр у 2012 році одержав диплом бакалавра, а 2014-го закінчив ММІ, кафедру конструювання машин, і отримав диплом спеціаліста.

4 грудня 2023 року бойове завдання під Куп’янськом стало останнім для нашого випускника.

Вічна пам’ять політехнікові, який віддав життя за Україну.

Підписка на ММІ