ММІ

Адреса: Навчальний корпус 1, кiмн. 225
Телефони для довiдок: 204-94-63
e-mail: mmi[at]kpi.ua

Візит делегації Познанської політехніки: нові угоди, вручення відзнак Почесного доктора та подвійних дипломів і лекції для студентів (відео)

2019.04.15 Візит делегації Познанської політехніки

15 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочався візит делегації представників Познанського університету технологій на чолі з його ректором професором Томашем Лодиговським.

Першими бути почесно і відповідально

Після захисту магістерських дисертацій

Троє юнаків – професійних магістрів з ММІ: Богдан Тітаренко, Михайло Євтушенко та Леонід Яшкін пройшли навчання за програмою подвійного диплому та стали першими володарями документів про закінчення КПІ ім. Ігоря Сікорського і Познанської політехніки

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав Гран-прі виставки «Сучасні заклади освіти»

2019.03.14-16 Міжнародна освітня виставка «Сучасні заклади освіти»

КПІ ім. Ігоря Сікорського удостоєно Гран-прі «Лідер вищої освіти України» Міжнародної освітньої виставки «Сучасні заклади освіти», яка проходила в Київському Палаці дітей та юнацтва з 14 по 16 березня.

Ювілейна всеукраїнська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні"

2018.11.15 всеукраїнська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні"

Ювілейна Всеукраїнська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні" пройшла в листопаді в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Роботизована платформа ММІ на конкурсі стартапів

Роботизована платформа

У фіналі VII Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge" було представлено і розробку кафедри динаміки і міцності машин та опору матеріалів "Універсальний мобільний багатофункціональний роботизований комплекс високої прохідності, маневреності та живучості"

Висновки первинної акредитаційної експертизи ОПП «Літаки і вертольоти» зі спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка за другим рівнем ВО

Експертна комісія в період із 12 грудня по 14 грудня 2018 року включно здійснила первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Літаки і вертольоти» зі спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у КПІ ім. Ігоря Сікорського

Візит ТОП-менеджерів і керівників структурних підрозділів корпорації «Boeing»

2018.11.05 Візит ТОП-менеджерів і керівників структурних підрозділів корпорації «Boeing»

5 грудня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація ТОП-менеджерів і керівників структурних підрозділів корпорації «Boeing».

Мобільна установка для отримання питної води

мобільне технологічне обладнання для знезараження та очистки води

На VII Міжнародному фестивалі інноваційних проектів "Sikorsky Challenge", що проводився в КПІ ім. Ігоря Сікорського 16–19 жовтня 2018 року, була представлена спільна розробка науковців Механіко-машинобудівного інституту та Радіотехнічного факультету.

Серенсен Сергій Володимирович (1905–1977)

Серенсен Сергій Володимирович

Серенсен Сергій Володимирович - відомий вчений у галузі механіки, доктор технічних наук, професор, член АН УРСР (1939), лауреат Державної премії СРСР (1949), засновник наукової школи з міцності. Випускник Київського політехнічного інституту 1926 року.

Сторінки