Студенти КПІ

Загинув випускник ХТФ

У бою на Харківщині загинув випускник ХТФ Анатолій Потайчук.

Анатолій вступив до КПІ 2002 року. В пам’яті рідних і друзів він завжди залишиться приязним, справедливим і мужнім. Без батька залишилось двоє дітей.

Перший проєкт Студентського парламенту

Студенти КПІ заснували Студентський парламент, що є новою формою прояву студентського самоврядування.

Представники новоствореної організації під час зустрічі з університетською адміністрацією обговорили міжнародні програми й проєкти, в яких парламент може взяти участь.

Студентка КПІ взяла участь у студентському чемпіонаті світу зі скелелазіння

У місті Інсбрук (Австрія) з 13 по 17 червня 2022 року пройшов чемпіонат світу зі скелелазіння серед студентів. Участь у ньому взяли понад 150 учасників з 21 країни – від Австралії до США та Японії. Попри війну, що палає в Україні, свою майстерність продемонстрували на ньому і наші спортсмени.

КПІшники пройшли практику на Рівненській АЕС

Девʼятеро студентів КПІ наочно познайомилися із тим, що вивчали на лекціях, побачили особливості роботи хімічного цеху, цеху радіаційної безпеки, служб аналізу безпеки й налагодження та випробування устаткування, навчально-тренувального центру.

Студентські роки тепер позаду. Випускники ФІОТ про КПІ

Факультет iнформатики та обчислювальної технiки КПІ випустив студентів магістратури. Ось як вони підсумовують шість років навчання у політехніці.

«КПІ у трьох фразах — це багато нових знайомств, цікавий досвід, незабутні емоції», — каже новоспечений магістр Антон Копійка.

КПІ збирає кошти для ЗСУ

У Київській політехніці пройшов благодійний турнір з футболу. Матч ініціювали студенти-волонтери КПІ.

Це вже другий благодійний турнір у КПІ. Цього разу за кубок першості змагалися шість команд. Переможцем стала Студентська збірна КПІ.

Усі зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ.