У номері за 9 листопада 2017 р. наша газета опублікувала інтерв'ю завідувача кафедри органічної хімії та технології органічних речовин (ОХ та ТОР) ХТФ доктора хімічних наук, професора А.А.Фокіна. У ньому, зокрема, йшлося про співпрацю кафедри із закордонними партнерами.
Міжнародна науково-освітня співпраця стає нині одним із дуже важливих напрямів роботи будь-якого сучасного університету. Понад те, показники діяльності в цьому напрямі впливають як на його загальний рейтинг, так і на економічну спроможність та його популярність серед абітурієнтів.
У Київському політехнічному ще збереглися наукові школи, здатні створювати технології, конкурентоспроможні на світовому ринку. Зокрема, школа горіння, біля витоків якої стояли професори теплоенергетичного факультету Володимир Олександрович Христич і Геннадій Миколайович Любчик.
22 березня 2018 року на базі хіміко-технологічного факультету, згідно з наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського № 1/119, проведено науково-практичний семінар учителів хімії закладів загальної середньої освіти Голосіївського району м. Києва.
24 квітня 2017 року на 86-му році життя перестало битися серце Сергія Павловича Фіщенка – директора однієї з кращих шахт Донбасу – "Краснолиманської", заступника начальника відділу важкої промисловості Кабінету Міністрів УРСР, лауреата Державної премії СРСР, випускника КПІ 1956 року.
14 березня 2018 року відбулася XXXIII Відкрита олімпіада з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка проводилась у рамках першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів вищих навчальних закладів.
"Мають служити довше", – вважає асистент кафедри теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій ТЕФ Віталій Анатолійович Пешко, переможець університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2017".
Життя сучасної людини сповнено різноманітних подій. Нам шалено не вистачає часу на самовдосконалення та відпочинок. Наші мрії і плани часто так і залишаються нездійсненими.
У закордонних поїздках захоплено розглядаємо будинки, якими господарі володіють десятиліттями чи й століттями. В наc таке – велика рідкість. Тим цікавішими є історії помешкань-довгожителів. Найстарішому житловому будинку Києва уже виповнилося 250 років.