Номер 7 газети "Київський політехнік" за 2017 рік

Київський політехнік, 2017, №7 (у .pdf форматі)

kpi.ua/files/1707.pdf

Вийшов з друку 7 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2017 рік.

Книги про маяки

Схеми світильників маяків з книги Т. Стівенсона

Чотири книги, що, безумовно, зацікавлять істориків техніки, надійшли наприкінці минулого року до фонду рідкісної і цінної книги Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка нашого університету.

Енергоефективність починається з дитячого садочка

2017.02. Дводенний тренінг-семінар для працівників сфери освіти

Дводенний тренінг-семінар для працівників сфери освіти "Енергоефективність у територіальних громадах" пройшов у лютому 2017 р. в аудиторії ім. А.В.Праховника в Центрі підготовки енергоменеджерів ІЕЕ.

Візит представників Посольства КНР в Україні

2017.02.17 Візит представників Посольства КНР в Україні

17 лютого 2017 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація представників Посольства КНР в Україні

Курс – на глибоку інтернаціоналізацію університету. Зі звіту проректора з міжнародних зв'язків С.І. Сидоренка про роботу в 2016 р.

Середні питомі показники міжнародної діяльності першої та останньої десяток кафедр, 2016 р.

Посилення міжнародної компоненти в діяльності Національного технічного університету України  "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" залишається пріоритетним завданням у роботі департаменту міжнародного співробітництва (ДМС).

Про дива у казці і житті

Юрій Клованич

Кажуть, дива трапляються лише в казках. Та життя іноді підкидає такі сюжети, що куди там казкарям. Якось на Закарпатті...

Військові аташе в КПІ ім. Ігоря Сікорського ознайомилися зі зразками нового озброєння та бронетехніки (додано відео)

2017.03.01 виставка-презентація зразків озброєння

У КПІ ім. Ігоря Сікорського 1 березня відбулася виставка-презентація зразків озброєння, бронетехніки та техніки подвійного призначення для членів Київської асоціації військових аташе.

2017.02.27 КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочинає співпрацю з Громадською спілкою «Ліга оборонних підприємств України»

КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав Меморандум про співробітництво і партнерство Громадською спілкою «Ліга оборонних підприємств України».

День відкритих дверей: про все, що повинні знати завтрашні абітурієнти

2017.02.25 День відкритих дверей

Кілька сотень майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків 25 лютого завітали до КПІ ім. Ігоря Сікорського, щоб ознайомитися з його інститутами і факультетами та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії.

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав одну з головних відзнак виставки «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

2017.02.22-24 виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав одну з головних відзнак IV Міжнародної професійної спеціалізованої виставки «Освіта в Україні. Освіта за кордоном» – гран-прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме з Головним територіальним управлінням юстиції у Києві та Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти»

2017.02.22 Меморандум про співпрацю в царині освітньої діяльності

КПІ ім. Ігоря Сікорського 22 лютого уклав Меморандум про співпрацю в царині освітньої діяльності з Головним територіальним управлінням юстиції у Києві та Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти».