Номер 7 газети "Київський політехнік" за 2015 рік

Київський політехнік, 2015, № 7 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 7 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2015 рік.

Дорогі наші жінки!

Дорогі наші жінки! Сердечно вітаю вас зі святом весни і любові – Днем 8 Березня!

Сердечно вітаю вас зі святом весни і любові – Днем 8 Березня! Символічно, що припадає воно на пору, коли сама Природа скидає важкі окови зими і світло дня долає нічну темряву. Тож і Міжнародний жіночий день дарує надію – на оновлення, на краще життя, на перемогу добра!

Шульгіна Людмила Михайлівна: покликання – навчати і навчатися

Шульгіна Людмила Михайлівна

"Що не кажіть, а спадковість таки дається взнаки. Як би батьки не спрямовували своїх дітей на ту чи іншу стезю, врешті-решт людина займатиметься тим, чого душа прагне", – з посмішкою говорить професор ФММ Людмила Михайлівна Шульгіна. Її історія – тому підтвердження.

Приймати рішення виважено

Н.Д.Панкратова

Науково-навчальний комплекс  "ІПСА" – потужний осередок науково-технічної та освітньої діяльності в галузі прикладного системного аналізу, новітніх інформаційних технологій та комп'ютерних наук.

Шумська Алла Антонівна. Берегиня

Шумська Алла Антонівна

Шістдесятники-романтики – фізики і лірики – досі серед нас. Саме їхніми зусиллями, прагненням добра й справедливості, честі й гідності, любові й творчості наш світ стає гармонійнішим. Їхні ідеї та життєві принципи сповідують уже діти й онуки.

Жінки-волонтери КПІ: допомогти і зігріти

Колектив КПІ. Зліва направо: К.В. Кириленко, Ю.С. Мірошниченко,О.М. Біляєва, Л.А. Хрокало, Н.А. Білоусова

Про Волонтерський батальйон КПІ, діяльність якого спрямована на допомогу українським військовим – учасникам АТО, ми регулярно розповідаємо нашим читачам.

Профком студентів вітає зі святом весни

Профком студентів НТУУ "КПІ" щиро вітає всіх студенток університету зі святом весни, жіночості і краси. Кожна з вас варта уваги і найкращих слів. Є й у профспілковому комітеті студентів чудові дівчата. Але особливо хочеться привітати "ветеранів" профспілкового руху.

Безугла Наталя Василівна. Прагнеш досконалості – навчайся у кращих

Безугла Наталя Василівна

Під таким девізом сьогодні молоді дослідники НТУУ "КПІ" здобувають собі ім'я у вітчизняному та міжнародному науковому середовищі. Серед них і асистент кафедри виробництва приладів ПБФ Наталя Василівна Безугла.

Анастасія Іванова - молода дослідниця з ФТІ

Анастасія Іванова

Першокурсниця ФТІ Анастасія Іванова ще зі школи захоплювалася математикою і фізикою. У 9-му класі написала своє перше наукове дослідження та взяла участь у Всеукраїнському конкурсі наукових проектів Intel ISEF.

Жінки зроблять планету чистішою

Колектив КПІ. В.С. Жукова та Л.А. Саблій

Кафедра екобіотехнології та біоенергетики факультету біотехнології і біотехніки (завідувач – д.х.н., проф. Є.В.Кузьмінський) – одна з наймолодших у НТУУ "КПІ".

КПІ та гумор – завжди разом

Команда НТУУ КПІ Київський Політех

– Мамо, мамо! Мене показали по телевізору! – якось так закричать наші КПІшні КВНщики своїм батькам у слухавку чи то у сусідню кімнату. Хоча тепер правильніше казати не «КВНщики», а «ЛігаСмішники».

Фітнес на робочому місці

Ритм сучасного життя практично не залишає нашим жінкам вільного часу для улюблених захоплень, а більшості з них не вистачає часу і для занять спортом, для підтримки фігури у відмінній формі.

Східна мудрість українською

Джебран Халіль Джебран, Автопортрет з Музою, 1911 р.

Нещодавно у видавництві "Український письменник" вийшла друком книга "Слово Пророка". Це віршований парафраз поетично-філософської есеїстики класика світової літератури, лівано-американського філософа, есеїста, романіста і художника Джебрана Халіля Джебрана (1883–1931).