НТУУ "КПІ" на міжнародній виставці

З 23 по 25 вересня 2014 р. в Міжнародному виставковому центрі в Києві  відбулася ХІI Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості – 2014".

Шпилька Олександр Олександрович. Дорогу долає той, хто йде

Серед переможців університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2013" названо і Олександра Шпильку – молодого науковця з РТФ.  За його словами, у своїй роботі він прагне до дослідження та втілення нових ідей, які приносять як користь, так і моральне задоволення.

На засіданні профкому співробітників: 25.09.2014

Чергове засідання профспілкового комітету співробітників університету відбулось 25 вересня 2014 року.

Було розглянуто такі питання:

1. Про хід реалізації рішень профкому щодо збору благодійної допомоги у зв'язку з подіями на сході України (доповідач – О.І.Шейко).

Розпочала роботу рада молодих учених НТУУ «КПІ»

Прохання до всіх директорів інститутів та деканів факультетів надавати всебічну допомогу в роботі Ради, а також довести до відома молодих учених інформацію про створення Ради, ознайомити з її положеннями, створити ініціативну групу, що буде представляти інститут чи факультет на університетських зборах (конференціях) Ради.

Машина в дар бійцям АТО

Київські політехніки активно долучилися до волонтерської роботи для допомоги воїнам, задіяним в АТО. Розгортає роботу Волонтерський батальйон під керівництвом проф. С.О.Кудрі, профком співробітників накопичив кошти для допомоги сім'ям політехніків-вояків.

Математичні цікавинки від професора Ніни Вірченко

Нещодавно вийшов друком збірник "Математичні усмішки", упорядником якого є д.ф.-м.н., проф. Ніна Опанасівна Вірченко. У книзі обсягом 680 сторінок три розділи: "Про цікаве та кумедне у житті математиків", "Цікаве та смішне у математиці", "Математичні сміховинки, жарти".

Шевченко в серці КПІ

Що за часи настали в нашій рідній Україні? Чи пам'ятаємо ми, що було в минулому? Час летить, а минуле залишається, сьогоднішній день уже завтра стане вчорашнім, все минає, а Шевченко в серцях українців живе вогником, що жевріє лише всередині справжніх патріотів.

Активний відпочинок студентів

Розпочався новий навчальний рік, а з ним і новий сезон заходів студмістечка НТУУ "КПІ". Вересень видався дуже активним та насиченим.

Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий став Почесним доктором НТУУ «КПІ»

6 жовтня на засіданні Вченої Ради НТУУ «КПІ» відомому вченому, громадському та політичному діячеві, президенту Малої академії наук України, член-кореспонденту НАН України Станіславу Довгому були вручені відзнаки Почесного доктора університету.