Серед переможців університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2013" названо і Олександра Шпильку – молодого науковця з РТФ.  За його словами, у своїй роботі він прагне до дослідження та втілення нових ідей, які приносять як користь, так і моральне задоволення.

Олександр у 2008 р. закінчив магістратуру за спеціальністю "Радіотехніка" на кафедрі радіотехнічних пристроїв та систем. Відразу ж його запросили викладати на рідній кафедрі дисципліну "Обчислювальна техніка та програмування", оскільки допитливий юнак ще будучи студентом захоплювався написанням різноманітних програм для мікроконтролерів. Згодом вступив до аспірантури, де під керівництвом професора С.Я.Жука займався вирішенням проблем, що виникають у каналах зв'язку з багатопроменевим поширенням сигналу. У 2012 р. Олександр представив до захисту свій науковий доробок та отримав наукове звання кандидата технічних наук за спеціальністю "Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій". Брав участь у різних міжнародних конференціях, має кілька публікацій у закордонних виданнях.

Та не лише наукою живе молодий дослідник. Нині на Олександра Олександровича покладено обов'язки заступника декана РТФ з навчально-виховної роботи. Йому легко спілкуватися з підопічними, адже добре пам'ятає свої студентські роки та проблеми, які тоді виникали. Тому Олександр завжди адекватно оцінює ситуацію й приймає виважені рішення, за що його поважають вихованці та колеги.

У вільний час Олександр Олександрович займається зі студентами: допомагає втілювати в життя їхні ідеї у сфері радіотехніки, готуватися до різноманітних конкурсів та олімпіад. А ще Сан Санич (так називають його студенти за розуміння й товариську вдачу) бере активну участь у підготовці та проведенні культурно-масових заходів на факультеті, зокрема в організації Дня радіотехнічного факультету, який переріс межі університетського свята.

Тож побажаємо молодому викладачу-досліднику Олександру Олександровичу Шпильці подальших творчих здобутків та успішного кар'єрного зростання.

Інф. РТФ