КПІ – лідер вищої технічної освіти в Україні
Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського багато років поспіль є лідером вищої технічної освіти в Україні. Нині у ЗВО на майже п'ятдесятьох спеціальностях навчається понад 25 тисяч студентів з більш як 50 країн світу.
КПІ називають найбільшим продюсером інженерів, адже саме Київська політехніка готує 25% студентів серед технічних університетів. Щорічно КПІ визнається найпопулярнішим закладом вищої освіти серед IT-студентів. За підрахунками компанії GlobalLogic, 8% айтівців навчаються саме в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Київська політехніка незмінно посідає високі позиції у вітчизняних та міжнародних рейтингах. Цьогоріч одразу 16 факультетів та інститутів КПІ увійшли до переліку найкращих факультетів українських вишів за версією журналу Forbes Ukraine. Зокрема, найкращим факультетом за напрямом точних наук названо Фізико-технічний інститут КПІ. Рейтинг за медичним напрямом очолив факультет біомедичної інженерії. Серед факультетів промисловості лідером став Інститут аерокосмічних технологій, а найкращі 10 факультетів менеджменту в країні очолив факультет менеджменту та маркетингу.
У КПІ ім. Ігоря Сікорського гармонійно поєдналися фундаментально-природничий, інженерно-технічний, економічний та гуманітарний складники підготовки фахівців. На базі вишу працюють 70 центрів міжнародної співпраці. Діють програми міжнародної академічної мобільності з понад 30 країнами світу. Тут можна отримати подвійний диплом, поїхати на безкоштовне стажування за кордон. Стати студентом КПІ щороку намагаються десятки тисяч абітурієнтів з усіх куточків країни.
Підготовчі курси - запорука вступу
Правильний і своєчасний вибір підготовчих курсів є гарантією успішного складання ЗНО (НМТ) і ДПА, а відтак – вступу до обраного університету. Доуніверситетська підготовка допомагає свідомо й обґрунтовано обрати майбутню професію та отримати базову підготовку і знання, що значно полегшать подальше навчання.
Підготовку майбутніх студентів, а також комплексний незалежний моніторинг знань студентів у КПІ покладено на ННЦ інноваційного моніторингу якості освіти КПІ імені Ігоря Сікорського (далі ННЦ ІМЯО) ліцензія МОН України: серія АE № 527265 від 09.09.2014 р.
На базі ННЦ ІМЯО розроблені й діють курси різної тривалості та з різних дисциплін для учнів шостих–одинадцятих класів середньої школи. Найкращі викладачі Київської політехніки під час навчання на курсах фахово і доступно допомагають систематизувати отримані на шкільних уроках знання, якісно підвищити та удосконалити рівень знань з обраних предметів і наблизити їх до вимог освітніх програм. Після проходження навчання на курсах більшість абітурієнтів отримують найвищі бали під час складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. А отже, підвищують свої шанси вступити на найзатребуваніші спеціальності в одному з найкращих вишів країни.
Форма та зміст підготовки слухачів
Успішно працюють наступні формати навчання:
- базовий курс (8 місяців) для учнів 11 класів (початок липень 2023 року)
- поглиблений курс (10 місяців) для учнів 11 класів (початок липень 2023 року)
- базовий курс (8 місяців) для учнів 11 класів (початок жовтень 2023 року)
- поглиблений курс (8 місяців) для учнів 11 класів (початок жовтень 2023 року)
- інтенсивний курс (4 місяці) для учнів 11 класів (почато лютий 2024 року)
- базовий курс (8 місяців) для учнів 10 класів (початок липень 2023 року)
- базовий курс (8 місяців) для учнів 10 класів (початок жовтень 2023 року)
- базовий курс (8 місяців) для учнів 9 класів (початок липень 2023 року)
- базовий курс (8 місяців) для учнів 9 класів (початок жовтень 2023 року)
Кожен охочий може обрати для себе найбільш зручний варіант.
Курс допоможе провести час з користю та ліквідувати прогалини в знаннях. Він розрахований не лише на старшокласників, студентів коледжів і ПТУ.
Підготовка з однієї дисципліни чи комплекс з трьох-чотирьох дисциплін на вибір слухача. Навчатися можна по буднях ввечері або ж у вихідні дні.
Підготовка проводиться з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання (математика, фізика, українська мова, українська мова і література, історія України, англійська мова, хімія, біологія).
Які бонуси отримує випускник підготовчих курсів?
Опрацювання матеріалу, у якому ефективно підібрані приклади, вправи, дає можливість слухачу не лише якісно підготуватися до ЗНО, а й підвищити свій рівень підготовки до рівня вимог університетських програм. А в КПІ він, як відомо, традиційно високий.
«За більш ніж 35 років існування системи доуніверситетської підготовки КПІ понад 100 000 слухачів закінчили підготовчі курси. Висока якість надання освітніх послуг, перевірені методики і прийоми навчання, високий рівень матеріально-технічного забезпечення, вміння організувати освітній процес і висококваліфікований професорсько-викладацький склад надає кожному слухачеві впевненість у якості отриманих знань та значно підвищує шанси вступити на бюджет не лише до КПІ, а й до інших провідних вишів країни», — зазначає кандидат фізико-математичних наук директор ННЦ ІМЯО Марія Перестюк.
Упродовж навчання на підготовчих курсах слухач виконує та захищає цикл індивідуальних атестаційних робіт з кожного предмету. Відбувається контроль якості знань слухача з усіх предметів у формі підсумкових атестаційних контрольних робіт. Атестація з дисциплін проводиться онлайн у системі Moodle.
Вхідний контроль на старті допомагає визначити рівень підготовки слухачів з подальшим формуванням однорівневих груп.
На базі центру тестування та моніторингу знань сформована експертна методична комісія, яка відповідає за розробку та адаптацію навчальних програм підготовки до ЗНО та вимог освітніх програм КПІ ім. Ігоря Сікорського. Неперервний контроль засвоєння матеріалу з подальшим ітераційним коригуванням навчальних програм підготовки – запорука найефективнішого засвоєння матеріалу.
Цікаво, що слухачі можуть обрати мову викладання – українську чи англійську. Курси передбачають гнучку систему оплати та доступну вартість. І найголовніше: кожен, хто закінчив курси й планує вступати на природничо-математичні та інженерно-механічні спеціальності КПІ, при умові вивчення трьох і більше предметів (серед обов’язкових: українська мова та література і математика), отримує додаткові рейтингові бали. А отже, значно примножує свої шанси стати студентом одного з найпрестижніших вишів країни!
Для реєстрації на курси необхідно заповнити реєстраційну форму